Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

czwartek, 31 marca 2022

ZAPOWIEDŹ: Święty zdrajca - Marcin Kaczmarczyk

Moi Drodzy,

25 kwietnia br. odbędzie się premiera ''Świętego Zdrajcy'' Marcina Kaczmarczyka ✌️ To niezwykła książka, którą czyta się z rosnącym napięciem, a przede wszystkim – z mieszanką różnorodnych uczuć. Serdecznie zachęcam do lektury.

Koniec XXI wieku. Świat jest pogrążony w chaosie po wojnach nuklearnych. Zniszczenia spowodowane użyciem broni biologicznej nie pozwalają na normalne funkcjonowanie. W dodatku ludzkość w końcu rozumie, co jest najgorszą i najbardziej destrukcyjną siłą każącą zabijać się nawzajem: to religia. Chrześcijanie są tępieni, masowe egzekucje nikogo już nie dziwią. Wierzący ukrywają się w jaskiniach przed żołnierzami armii BESTII, pragnąc wolności i pokoju na świecie, a przede wszystkim chcąc pozostać przy życiu.

 Tymczasem w Verden – jednej ze stolic świata, gdzie mieści się siedziba Izby Lordów – w wyniku zaawansowanych badań i eksperymentów zostaje wskrzeszony apostoł Piotr. Celem projektu jest zmanipulowanie pamięci świętego, by zaprzeczył zmartwychwstaniu Chrystusa, a ogłaszając to światu, ostatecznie położył kres istnieniu religii.

 ''Święty zdrajca''to pełna sensacji opowieść o ludzkich słabościach i wątpliwościach, o tęsknocie i pustce, o miłości, sile i bezwzględności, o pragnieniu władzy absolutnej, o tym, jak destruktywny wpływ na człowieka ma... człowiek.

 Poznaj bohaterów powieści: Daniela, Marię, Zolę, Dymitrewa, Lorda Doriana i innych. Przekonaj się, że zmienić można się w każdym momencie.


 Mam nadzieję, że skusicie się na tę wyjątkową powieść. 

15 komentarzy:

 1. Będę mieć na uwadze, teraz jednak przede mną inne lektury :-) . Dobrej Nocy, Cyrysiu :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się intrygująco :)
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się intrygująco :)
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że jest na co czekać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba nie dla mnie, ostatnio trzymam się z daleka od takich powieści :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa zapowiedź. Czekam na Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 7. Raczej to nie moja tematyka, ale z czasem lubię sięgać po coś nietypowego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam siły czytać teraz takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tytuł dość paradoksalny, to trzeba przyznać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Z chęcią bym przeczytała 😊

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię tego typu historie i chętnie po nie sięgam, chociaż szczerze mówiąc dość sceptycznie podchodzę do tego typu literatury napisanej przez Polaków, więc jeszcze nie wiem czy sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeszcze się nad nią zastanowię. Póki co poczekam na Twoją opinię. ;)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...