Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

sobota, 14 lipca 2018

ZAPOWIEDŹ PATRONACKA: ''Z nicości'' Martyna Senator || ''Dziennik przetrwania'' Małgorzata Mroczkowska || ''Lato utkane z marzeń'' Gabriela Gargaś

Moi Drodzy,

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książki: ''Z nicości'' Martyna Senator || ''Dziennik przetrwania'' Małgorzata Mroczkowska || ''Lato utkane z marzeń'' Gabriela Gargaś.

Trzeci tom bestsellerowej serii New Adult!

Elza ucieka z domu i zostawia za sobą całe dotychczasowe życie. Wbrew tragicznej przeszłości chce zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. Kiedy poznaje Kubę, uroczego tatuatora, zaczyna wierzyć, że jej los wreszcie się odmieni. Czy nowa, skomplikowana miłość pomoże im zmierzyć się z problemami, które nadejdą?

Kiedy zostaję sama z Kubą, spada na mnie lawina sprzecznych emocji. Cieszę się, że go widzę. Ale obok radości pojawiają się wyrzuty sumienia, wstyd i gniew. Nie mogę uwierzyć, że byłam taka głupia! Co ja sobie, u diabła, myślałam?! Że jak powiem mu o wszystkim, to nie poczuje się oszukany?! Idiotka…​ Wiem, że powinnam go przeprosić i spróbować wszystko wytłumaczyć, ale to nie jest dobry moment. Poza tym nie mam pewności, czy w ogóle zechce słuchać moich wyjaśnień… Do moich oczu napływają łzy. Tak bardzo chciałabym znaleźć się w jego ramionach i zapomnieć o ostatnich dwudziestu czterech godzinach. Poczuć, jak szczęście rozgrzewa serce, a przyszłość wydaje się jaśniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

„Dziennik przetrwania” to miód na zbolałe serca matek, które co dzień stają do nierównej walki z  rzeczywistością. To także przezabawna opowieść o tym, jak w tych warunkach wyjść obronną ręką i przetrwać z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy.

Sylwia jest matką dwójki dzieci, żoną i kobietą.

Dokładnie w tej kolejności.

W oczach rodziny uchodzi za wszechwiedzącego boga, lekarza rodzinnego, taksówkarza i kucharza. A to wszystko na pełny etat, pięć gwiazdek i w wersji all inclusive.

Czasami zamiast domowej pizzy, która w jej wersji nadaje się tylko jako deska do krojenia, lepiej zamówić albo przygotować mrożoną ze sklepu. I warto pamiętać, że czasem najlepszy lek na ból głowy to nowa torebka albo buty. Albo i to, i to.

Oderwij się od swojej codzienności i zasmakuj zaskakującego życia najbardziej zwariowanej matki na świecie!
Gabriela Gargaś – czarodziejka kobiecych uczuć – zaprasza do urokliwego pensjonatu w Bieszczadach, gdzie wszystko może się zdarzyć…

W małym bieszczadzkim miasteczku czas płynie leniwie. W ogrodzie przy Różanym Pensjonacie rozkwitają róże, a serce Michaliny tęskni za mężczyzną, którego pokochała pewnego zimowego wieczoru. Jej wybranek jednak odwiedza ją zdecydowanie zbyt rzadko, przez co ich miłość zostaje wystawiona na próbę.

Sielską atmosferę zburzy przybycie tajemniczego Przemka, który spróbuje oczarować Michalinę i skraść jej serce. Czy uda mu się sprawić, że dziewczyna zapomni o ukochanym?

W malowniczej scenerii goście pensjonatu przeżyją niezapomniane chwile, a ich los się odmieni i dostaną od życia drugą szansę.

Kontynuacja „Wieczoru takiego jak ten” to prezent dla wszystkich czytelniczek powieści Gabrieli Gargaś.
PREMIERA 18 LIPCA

KTÓRA POWIEŚĆ NAJBARDZIEJ WAS ZAINTERESOWAŁA? 

16 komentarzy:

 1. Bardzo chciałabym, aby pierwszy i trzeci tytuł trafił w moje ręce. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. Drugą i trzecią pozycję będę chciała przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Z nicości" już mam i zabieram się za lekturę, ale chętnie poznałabym też dalsze losy Miśki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie ta pierwsza, chociaż muszę najpierw przeczytać dwie pierwsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ,,Dziennik przetrwania" mnie zaciekawił:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Druga pozycja mnie zaintrygowała:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, gratuluję kumulacji patronatów. Powieść G. Gargaś najbardziej mnie ciekawi.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sporo tych zapowiedzi - zapowiadają się ciekawe wakacje :)
  Pozdrawiam Zakładka do Przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkie powieści brzmią interesująco :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Książka Gabrieli Gargaś już czeka w mojej kolejce.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie znam tych książek i autorek, ale druga i trzecia brzmią ciekawie, może je przeczytam ;). I gratuluję ciekawych patronatów!

  OdpowiedzUsuń
 12. Pani Gabrysia przeczytana, "Dziennik przetrwania" czeka w kolejce, a seria Martyny Senator bardzo kusi :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkie prezentują się bardzo interesująco :) ale... Najbardziej kusi "Lato utkane z marzeń" :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję patronatów :) Na pewno przeczytam "Z nicości", tylko najpierw muszę w końcu zabrać się za pierwszy tom :)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...