Moi Drodzy,
9 marca pojawi się w księgarniach "Serca Twego chłód" Przemka Corso. Jestem właśnie w trakcie lektury tej książki i powiem Wam, że zapowiada się świetnie. Zobaczymy, jak będzie dalej.
Jedno miasto. Miłość. Mrok. Ktoś musi zginąć, aby żyć mógł ktoś.
Jedno miasto. Miłość. Mrok. Ktoś musi zginąć, aby żyć mógł ktoś.Jaką zapłacilibyście cenę, żeby udawać szczęśliwą rodzinę z Instagrama?
Kuba jest bezwzględnym seryjnym mordercą. Tym razem jednak to nie on grasuje w Warszawie. To ktoś inny zabija, rzucając mu okrutne wyzwanie, zagrażając całej jego rodzinie.
Jak daleko Kuba będzie musiał się posunąć, żeby ratować swoją ciężarną żonę i fasadę szczęśliwego życia? Czy tak naprawdę w ogóle mu na tym zależy? I co ważniejsze, czy pomoc uzależnionego od narkotyków i alkoholu szwagra z policji, który od lat próbuje go zdemaskować, nie będzie dla niego jeszcze bardziej niebezpieczna niż porywający i katujący młode kobiety „Pan Żartowniś”?
Konfrontacja jest nieunikniona, a jedynym ratunkiem może się okazać nie dobro... tylko pożerający wszystko na swojej drodze mrok.
Przemek Corso – pisarz, konsultant artystyczny, promotor, konferansjer, felietonista, głos radiowy, scenarzysta teledysków, autor tekstów piosenek i bajek dla dzieci, w tym słuchowiska Niedźwiedź prawie polarny. Wydał kilka książek, m.in. serię sensacyjno-przygodową o awanturniku i złodzieju zabytków Robercie Karczu (Miasto złodziei, Miasto z gliny), powieść dla dorosłych Maraton, nowelę Gatunek L, a także dwie bestsellerowe biografie, GrubSon – na szczycie i Rahim – ludzie z tylnego siedzenia. Ojciec Anastazji i właściciel psa o imieniu BRK. Serca twego chłód to jego pierwsza po latach powieść dla dorosłych, powrót do gatunku, który go ukształtował, a także analiza powtarzającego się w jego życiu i działalności artystycznej motywu mroku.



Faktycznie zapowiada się świetnie. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.
OdpowiedzUsuńJuż nie mogę się doczekać :)
OdpowiedzUsuńOj chyba nie dla mnie
OdpowiedzUsuńRzeczywiście ciekawie się zapowiada. Czekam na recenzję.
OdpowiedzUsuńZ niecierpliwością oczekuję Twojej recenzji kochana.
OdpowiedzUsuńIntrygująco, ale i przerażająco to wszystko brzmi 😉
OdpowiedzUsuńZapowiada się ciekawie, - jednak kryminały omijam szerokim łukiem :) Pozdrawiam znad biografii Elżbiety Wielkiej :)
OdpowiedzUsuńNa pewno będę czytać! A ta okładka, ależ mi się podoba!
OdpowiedzUsuńSama nie wiem, czy czuję się zaciekawiona ;)
OdpowiedzUsuńChyba poczekam na pierwsze recenzje. Pozdrawiam :)
Zapowiada się ciekawie, jednak to nie dla mnie. Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńWłaśnie spojrzałam na mój stos do czytania... Na razie ograniczam ilość książek do czytania. Szukam czasu.
OdpowiedzUsuńNo powiem Ci, że zapowiada się ciekawie i chyba nawet mogłabym sięgnąć po tą książkę. Jednak jak na razie skupię się na tym co już czeka na mnie w domu.
OdpowiedzUsuńSpotkałam się z zapowiedzią tej książki i jestem jej ciekawa.
OdpowiedzUsuńKsiążki jak narkotyk
Zapowiada się przeczytanie tej historii o seryjnym mordercy.
OdpowiedzUsuńCiekawi mnie sposób, w jaki pisarz układa słowo w słowo w jedną pełną napięcia opowieść.
Pozdrowienia.
Zapowiada się dobrze:)
OdpowiedzUsuń