Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

sobota, 27 października 2018

WYNIKI KONKURSU:Echo dawnych lat 🔊

MOI DRODZY,

Podaję wyniki konkursu, w którym można było wygrać ,,Zanim nadejdzie jutro'' Joanny Jax wraz z autografem autorki.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Przyznam szczerze, że miałam spory dylemat ze wskazaniem zwycięzcy, gdyż wszystkie Wasze fotografie/pamiątki z minionych lat zdobyły moje uznanie. Niemniej jednak mogę nagrodzić tylko jedną osobę, dlatego postanowiłam wyróżnić zdjęcie nadesłane przez Przemysława Grzelaka, które zahipnotyzowało swoim niezwykłym klimatem.

Zbierałem kiedyś materiały historyczne o mojej okolicy. Od pewnego starszego pana otrzymałem zdjęcie, które zeskanowałem. Przedstawia ono 3 siostry-córki dziedzica Wiśniewskiego ze wsi Piastowo koło Sierpca. Starszy pan znał te dziewczynki osobiście,mieszkał z nimi po sąsiedzku, chodził do "dziedziczek"  bawić się w ich ogromnym ogrodzie ze stawem i alejkami. Dziewczęta przed II wojną światową wyjechały daleko poza granice kraju, a chłopcu została pamiątkowa fotografia wykonana ok. 1927 roku.

🍃🍃🍃

 Gratuluję laureatowi i pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie!

8 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...