Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

poniedziałek, 1 października 2018

ZAPOWIEDŹ: ''Marokańskie słońce'' Adriana Rak # pod patronatem medialnym LŚC

 Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Marokańskie słońce'' Adriany Rak.
Dwudziestodwuletnia Marysia chce uciec przed trudną przeszłością. Właśnie zakończył się jej związek z Maćkiem, z którym związana była przez ostatnie sześć lat. Mężczyzna, będąc pod wpływem narkotyków wsiadł za kółko i potrącił staruszkę na pasach, która kilka dni później umarła, w konsekwencji czego mężczyzna trafił do więzienia. Dziewczyna jest napiętnowana przez lokalną społeczność. Ma dość i postanawia uciec. Z pomocą przychodzi jej ciocia mieszkająca w Hamburgu. W ciągu kilku dni załatwia Marysi pracę w barze. Młoda kobieta od razu decyduje się na wyjazd. Pragnie zmian i jest pełna nadziei na lepsze jutro.

Bilal to dwudziestoośmioletni mężczyzna,który kilka miesięcy wcześniej zakończył swój związek z Aminą. Pomimo upływu czasu nie jest gotowy na nową miłość. Całą swoją energię poświęca pracy, bez której nie wyobraża sobie swojego życia. Od kilku lat jest pilotem samolotu. Na co dzień mieszka z rodziną w Casablance. Jest muzułmaninem.

Ta dwójka nieszczęśników poznaje się na lotnisku w Gdańsku, gdzie oboje oczekują lotu do Hamburga. Magiczna i niewytłumaczalna siła przyciąga ich do siebie i od tego dnia splata losy w jedną całość. Zafascynowani sobą nawzajem szybko wplątują się w romans. Ta piękna historia nie może się jednak udać, o czym wkrótce będą musieli się brutalnie przekonać... 

Premiera: 13.10.2018 r.
 
"Marokańskie słońce" dostępna jest także jako e-book w serwisie Legimi :) Póki w wersji elektronicznej, ale wersja papierowa wkrótce :)  Skusicie się?

13 komentarzy:

 1. Dziś pojawi się na moim blogu recenzja tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu! :) Czy się skuszę? Pewnie, że tak, bo bardzo mnie ta książka intryguje. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu i z pewnością skuszę się na tą książkę :) ciekawie się zapowiada!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie poznam ją blizej po premierze. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję kolejnego świetnego patronatu !

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale nasza blogerka się rozkręciła z pisaniem książek :) a ja jeszcze nie poznałam wcześniejszych tytułów :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Skoro jest na Legimi, może się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Już parę pochlebnych opinii słyszałam o tej książce, także jestem skłonna dać jej szansę :)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...