Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

niedziela, 22 marca 2020

ZAPOWIEDŹ: ''Dotyk anioła'' Katarzyna Mak

Moi Drodzy,
Już niedługo odbędzie się premiera powieści ''Dotyk anioła'' Katarzyny Mak.
Od wieków dobro ściera się ze złem, a przeciwieństwa się przyciągają. Pytanie zatem nasuwa się samo: co się wydarzy, kiedy nagle spotka się dwoje ludzi tak różnych, jak ogień i woda?

Angel jest synonimem czystości, idealnym przykładem wrodzonej skromności i uosobieniem anielskiej dobroci – na co już wymownie wskazuje choćby jej imię. Jest też bardzo religijna. Kocha otaczający ją świat, uwielbia ludzi i zwierzęta, z którymi od wczesnego dzieciństwa żyje w naturalnej symbiozie. Brad to przeciwieństwo Angel. Porywczy, pewny siebie, cyniczny. Na co dzień kat, który bez skrupułów zabija ludzi dla pieniędzy. Krótko mówiąc, Bradley to bardzo zły i niebezpieczny mężczyzna, którego lepiej omijać na swojej drodze. Los styka ich w najmniej oczekiwanym momencie. Jedno spotkanie w Las Vegas, jedna noc… Jedna nieprzemyślana decyzja, a życie tych dwojga zostaje wywrócone do góry nogami.

Kiedy po zakrapianej nocy Angel budzi się w łóżku obcego faceta, natychmiast postanawia wszystko naprawić i sprowadzić swe życie na właściwie tory. Niemniej Brad, który już poprzedniego wieczoru uległ pokusie, nie będąc w stanie odmówić pięknej kobiecie, ma na ten temat odmienne zdanie. Postanawia zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. Co w efekcie wyniknie ze związku, który początkowo opiera się jedynie na dzikiej namiętności? Czy pomiędzy dwojgiem tak różnych charakterów wybuchnie płomienne uczucie? Czy on zdoła pokochać i stać się człowiekiem, którego ona w nim widzi od samego początku? Czy ona zdoła okiełznać mężczyznę, do którego pała uczuciem tak gorącym, niczym wrota piekieł i ogniste czeluści?

Jeśli sądzicie, że dobro jest w stanie zwyciężyć zło, a miłość jest w stanie uleczyć każdą, nawet najbrudniejszą duszę, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę, by się przekonać, czy to rzeczywiście prawda...

Skusicie się?

14 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawi mnie to zapowiedź i będę chciała przeczytać książkę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczna okładka. Książka zapowiada się bardzo obiecująco.

  OdpowiedzUsuń
 3. No nie wiem, chyba nie moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna okładka. Ciekawi mnie fabułą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ochotę na taką powieść. Jakoś zawsze ten motyw dwóch skrajnie różnych osobowości przyciąga mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Może kiedyś przeczytam💪🏼

  OdpowiedzUsuń
 7. To chyba nie do końca moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się gorący romans...albo tylko mi się wydaje;)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi interesująco nie powiem. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo chciałabym przeczytać, ale niemożliwością spełnić wszystkie zachcianki książkowe...

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...