Nie wszystko złe, co nas spotyka, dzieje się dlatego, że na to zasłużyliśmy. Czasami potrzebujemy złych rzeczy i niepowodzeń w życiu, aby dojrzeć i wzrastać jako człowiek ❤

środa, 24 listopada 2021

KONKURS - poznaj mnie lepiej: Monika Joanna Cieluch

Monika Joanna Cieluch, mimo iż jest rodowitą grudziądzanką, to od niemal czternastu lat mieszka poza granicami kraju. Od najmłodszych lat uwielbiała odbywać podróże po kartach najrozmaitszych powieści i ową miłość pielęgnuje po dzień dzisiejszy. Swoją przygodę ze słowem pisanym rozpoczęła pod wpływem chwili, i chociaż nigdy nie traktowała tworzenia zbyt poważnie, w roku 2014 zdecydowała się na opublikowanie na portalu Wattpad.com swojej pierwszej powieści.  W czerwcu 2018 premierę miała debiutancka powieść Autorki zatytułowana „Miłość Szeptem mówiona” która zebrała bardzo pozytywne recenzje zarówno wśród blogerów, jaki i samych czytelników. W swoich powieściach stawia na emocje i realność bohaterów. Jak sama mówi, kocha miłością absolutną pióra N. Sparksa i to do jego powieści lubi powracać spokojnymi wieczorami. Miłośniczka kawy i miętowej czekolady, prywatnie żona i matka, siostra dwóch braci i wielbicielka polskiego kina.     Dziś macie okazję poznać bliżej Monikę Cieluch. Przez najbliższe kilka dni można zadawać autorce swoje pytania (1 - maksymalnie 2). Na wszystkie pytania autorka odpowie w osobnym poście w formie wywiadu.

   Jedna osoba, która zdaniem autora zada najciekawsze pytanie otrzyma nagrodę w postaci książki Moniki Cieluch "Czekoladowe zacisze".


 Proszę nie powielać pytań ani nie stosować plagiatów. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, zdublowane/ukradzione pytanie zostanie zignorowane.

      Do dzieła kochani!!!


 Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Szósty Zmysł.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie pytań (1 - maks. 2) Monice Cieluch na temat jej twórczości, zainteresowań itp.
4. Konkurs trwa od 24 listopada 2021 roku do 29 listopada 2021 roku do godz. 23.59
5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 6 grudnia 2021 roku.
6. Nagrodą jest egzemplarz powieści 
Moniki Cieluch "Czekoladowe zacisze".
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. Adresu mailowego nie wymagam, ale jeśli ktoś chce podać, to bardzo proszę. Będę miała łatwiejszy kontakt z Wami w razie wygranej.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, o ile zapoda do siebie namiary. W przeciwnym razie laureat proszony jest skontaktowanie się z organizatorką konkursu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Biorąc udział w konkursie, zgadzacie się na przetwarzanie waszych danych osobowych [zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu]. Przeze mnie będą one magazynowane wyłącznie do czasu wysyłki nagrody.
12. Całą politykę konkursu znajdziecie w linku: klik

16 komentarzy:

  1. Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie. Ja już papierowych książek nie kupuję, stawiam na e - booki ;-) Pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń
  2. Co jest Pani motorem napędowym do życia, do działania ?
    Skąd czerpie Pani pomysły na pisanie ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Życzę wszystkim powodzenia. Książkę mam w planach przeczytać.

    OdpowiedzUsuń
  4. Powodzenia wszystkim uczestnikom, a ja chętnie się dowiem potem, jak poradziła sobie autorka z pytaniami. :)

    OdpowiedzUsuń
  5. 1. Dokąd i z kim odbyłaby Pani podróż marzeń?
    2. Jakie jest Pani największe marzenie literackie??

    OdpowiedzUsuń
  6. Gdyby Pani sobie wyobraziła idealne zacisze, w którym można by schować się z kubkiem czekolady gdzie ono by było i jakie widoki miałaby Pani przed sobą?

    OdpowiedzUsuń
  7. Interesting, all the best to participants

    OdpowiedzUsuń
  8. Czy zaczynając swoją przygodę z wattpadem, myślała Pani, że osiągnie taki sukces?
    Zakładając konto na portalu Wattpad, czym się Pani kierowała , co Panią motywowało do dalszego tworzenia?
    karolina.dylag@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Jestem bardzo ciekawa tego wywiadu.

    OdpowiedzUsuń
  10. Świetne odpowiedzi i bardzo ciekawy wywiad. :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Gdyby miała się Pani porównać do czekolady, to jaki smak by Pani wybrała i dlaczego ten?
    Czego potrzebuje Pani we własnym zaciszu, by jeszcze bardziej zatopić się w ciszy i poczuć jej smak?

    OdpowiedzUsuń
  12. 1 Czy dopada pania niemoc pisania ktorych swoich bohaterow zaprosilaby pani do stolu wigilijnego.2Gdy pani pisze wciela sie w postac bohatera ktorego bohatera uwaza pani najblizej pani alter ego a moze marzeniem bylby film na podstawie ksiazki

    OdpowiedzUsuń
  13. 1. Czy pogoda za oknem,wpływa,że lepiej lub gorzej się Pani pisze? Czy wena i pomysły są inne,gdy za oknem ciepło i długi dzień,a gdy zimno i krótki dzień,to pisanie idzie wolniej,weny i pomysły,gorzej wpadaja do głowy,a może właśnie jak zimno,lepiej się Pani zaszyć w swoim zaciszu i wtedy powstają najlepsze pomysły?
    2. Czy podczas pisania,gdy bohaterowie wkurzają,wszystko wymyka się z spod kontroli,zaczyna biec innym torem,to zaczyna się Pani szybko wściekać,złościć, rzuca długopisami,jak Magda Gessler talerzami? Czy zostawia Pani pisanie i idzie odpocząć,napić się wina,obejrzeć film,czy próbuje Pani na spokojnie wrócić na właściwy książkowo-pisarski tor,próbuje Pani ujarzmić od razu bohaterów,czy daje im i sobie trochę czasu,robi Pani dłuższą przerwę w pisaniu?

    Bardzo dziękujemy za konkurs oraz ufundowanie nagrody😘

    OdpowiedzUsuń
  14. 1. Czy z tworzeniem książki jest jak z robieniem ciasta,według przepis,schematu? Bohaterów tworzy Pani według jakiegoś przepisu-gram nadzieji,szczypta bólu,odrobina cierpienia,jedno serce pełne miłości, kilka łyżek uroku i wdzięku ....?
    2. Czy z książką jest jak z piernikami,im dłużej pomysł na nią leżakuje,tym lepiej się do niej wraca i pisze? Czy jednak,jak pisze się za ciosem od razu,bez przerw,to lepiej się wypieka(tworzy) bohaterów?

    OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...