piątek, 15 marca 2019

KONKURS: MOJE JUTRO

Moi Drodzy,

Przychodzę do Was z konkursem, w którym można wygrać ''Nowe jutro'' Agaty Polte.

Zadanie konkursowe:

DOKOŃCZ ZDANIE: Gdy patrzę w przyszłość, widzę...

Wygrywa jedna osoba, która (według mnie) zapoda najciekawszą odpowiedź.

____

Będzie mi miło, jeśli:

- zostaniesz obserwatorem mojego 
bloga 
- zostaniem obserwatorem mojego profilu w Google +
- udostępnisz informacje o moim konkursie

Do dzieła!!! Naprawdę warto!


   Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Zysk i S-ka.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu dokończyć zdanie, zaczynając od słów: Gdy patrzę w przyszłość, widzę...
4. Konkurs trwa od 15 marca 2019 roku do 20 marca 2019 roku do godz. 23.00
5. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 25 marca 2019 roku.
6. Nagrodą jest egzemplarz powieści ''Nowe jutro'' Agaty Polte.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową. 
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne upowszechnianie, publikację prac w dowolnej formie (wraz z danymi osobowymi autorów).

21 komentarzy:

 1. Gdy patrzę w przyszłość widzę niepewność ogromną. Świat zmierza w złym kierunku, a ludzie w oczach zamiast miłości, mają nienawiść i chęć posiadania... Ogrom dopadających nas chorób, z którymi nie potrafimy wygrać, na klepsydrach coraz młodszy wiek... Nic dobrego to nie wróży....
  Zauważmy w przyszłości miłość, sami ją dawajmy, to i otrzymywać ją będziemy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdy patrzę w przyszłość, widzę...samo dobro. Ponoć to o czym intensywnie myślimy spełnia się- więc u mnie same dobre rzeczy:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdy patrzę w przyszłość, widzę... swoje spełnione marzenia i przeżyte piękne chwile, które zgromadzą się na dnie serca jak najcenniejsze klejnoty tworząc wspomnienia, do których będe wracać do późnej starości!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdy patrzę w przyszłość, widzę zrealizowane marzenia, korzystanie z uroków życia na ile to jest to dla mnie możliwe, nie zastanawiając się nad tym co ludzie powiedzą. Najważniejsze, że mimo kryzysów i chwil zwątpienia idę do przodu z optymizmem i z głową go góry, bo " co nas nie zabije, to nas wzmocni".

  Sabina

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdy patrzę w przyszłość widzę...szczęście, siebie starsza i mądrzejsza o nowe doświadczenia życiowe, dalej umiejącą marzyć,Podróże te małe i te duze,ale przede wszystkim widzę swój dom nadal...ciepły, spokojny, pełen śmiechu i miłości.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdy patrzę w przyszłość, widzę siebie siedzącą przy komputerze i piszącą książkę.
  kinga06@onet.pl
  Kinga G.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdy patrzę w przyszłość widzę małe, zdrowe, szczęśliwe, radosne dziecko....

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy patrzę w przyszłość, widzę, a raczej chciałabym widzieć świat pozbawiony złych emocji, ciemnych deszczowych chmur, a ja uzupełniam mój album doświadczeń i wspomnień w kolejne cudowne i niezapomniane przeżycia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdy patrzę w przyszłość, widzę...moja wygraną 6 w totolotka :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdy patrzę w przyszłość widzę... to samo, co dziś. Upływ czasu widzę jedynie spoglądając na zdjęcia sprzed lat i patrząc na moje dzieci. Tak jak niewiarygodne jest dla mnie, że kiedyś były takimi małymi niemowlakami, tak samo niewiarygodne jest by w przyszłości miały stać się jeszcze większe, doroślejsze, pozbawione tego dziecinnego wyrazu twarzy. Zaś ja sama? Jak siebie widzę w przyszłości? Tak jak teraz. Z żalem patrzę na zdjęcia sprzed 10 lat, bo dopiero po nich widzę jak się zmieniłam, jak postarzałam. Nie zastanawiam się więc nad tym co widzę w przyszłości, bo jestem pewna, że zaskoczy mnie tak samo jak teraźniejszość...

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdy patrzę w przyszłość widzę....moje spełnione, bardzo ciągle wyczekiwane marzenie - jestem babcią. W moim domku z ogródkiem słychać dziecięcy śmiech, wpatrzone we mnie wesołe oczy i słyszę słowa - "kochamy Cię babciu!". Przytulam moje wnuczęta, całuję i pokazuję im zakupione kolorowe, pięknie wydane książeczki i mówię: teraz babcia Wam poczyta - poznacie przygody małych bohaterów, przeniesiecie się w bajkowy świat pełen niespodzianek. Moje wnuczęta w skupieniu słuchają czytanych opowieści i przy kolejnych odwiedzinach już same proszą: "Babciu a dzisiaj też nam poczytasz?, bo mama i tata ciągle obiecują, ale zawsze za mało czasu". I tak jako babcia-książkoholiczka przyczyniam się do wzrostu czytelnictwa w kraju, bo przecież "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci".

  OdpowiedzUsuń
 12. Gdy patrzę w przyszłość widzę siebie w małym domku w lesie, wokół biegają wnuki, które czestuję pysznościami.

  OdpowiedzUsuń
 13. Gdy patrzę w przyszłość widzę siebie jako podróżnika. Jestem osobą wytrzymałą i odważną, a co najważniejsze inspiruje innych. Podróżowanie pozwala urzeczywistnić moje marzenia. To przeżywanie pięknych przygód oraz poznawanie świata. Pozwala dotrzeć mi do magicznych miejsc, które dostarczają nieporównywalnych emocji. Mogę doświadczyć na własnej skórze różnorodne warunki atmosferyczne, które występują tylko w danym obszarze. Muszę się mierzyć z pokonywaniem własnych słabości, barier językowych, a także dyskomfortem. Jestem silna, ciekawa świata i tego co nieznane, odkrywam wspaniałe miejsca i nieustannie szukam nowych możliwości. Na swej drodze spotykam wyjątkowych ludzi, poznaje ich kultury i obyczaje . Im więcej podróżuje i napotykam nowych doświadczeń, tym bardziej zmieniają się moje poglądy dotyczące otaczającego świata. Najważniejszą zaletą mojej przyszłości jest możliwość podziwiania przyrody, obserwowania na żywo niesamowitych widoków, które większość ludzi widzi tylko na obrazkach. Mogę ujrzeć niesamowitą urodę naszej ziemi, którą jesteśmy obdarowani. Widzę wiele pięknych pustyń, gór, oceanów. Czuję pod stopami gorący piasek Sahary, podziwiam rajski zakątek USA, zanurzam się w krystalicznej wodzie Jeziora Tahoe. Takie chwile pozostają w pamięci na zawsze i sprawiają, że jestem szczęśliwa.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...