Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

wtorek, 26 marca 2019

KONKURS - poznaj mnie lepiej: Izabella Frączyk

  Dziś macie okazję poznać bliżej panią Izabellę Frączyk. Przez najbliższe kilka dni można zadawać autorce swoje pytania (1 - maksymalnie 2). Spośród wszystkich pytań autorka wybierze 10-15, na które odpowie w osobnym poście w formie wywiadu. 

   Jedna osoba, która zdaniem autorki zada najciekawsze pytanie otrzyma nagrodę w postaci książki ,,Kobiety z odzysku''.

  Proszę nie powielać pytań ani nie stosować plagiatów. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, zdublowane/ukradzione pytanie zostanie zignorowane.
      Do dzieła kochani!!!


 Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Prószyński i S-ka.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie pytań (1 - maks. 2) pani Izabelli Frączyk na temat jej twórczości, zainteresowań itp.
4. Konkurs trwa od 26 marca 2019 roku do 31 marca 2019 roku do godz. 23.59
5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 8 kwietnia 2019 roku.
6. Nagrodą jest egzemplarz powieści 
''Kobiety z odzysku'' Izabelli Frączyk.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. Adresu mailowego nie wymagam, ale jeśli ktoś chce podać, to bardzo proszę. Będę miała łatwiejszy kontakt z Wami w razie wygranej.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, o ile zapoda do siebie namiary. W przeciwnym razie laureat proszony jest skontaktowanie się z organizatorką konkursu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Biorąc udział w konkursie, zgadzacie się na przetwarzanie waszych danych osobowych [zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu]. Przeze mnie będą one magazynowane wyłącznie do czasu wysyłki nagrody.
12. Całą politykę konkursu znajdziecie w linku: klik

20 komentarzy:

 1. Pani Izabello Pani książki połykam w całości na jeden raz ! Uwielbiam wykreowane przez Panią kobiece bohaterki. Mają w sobie tyle dystansu do siebie, a Pani poczucie humoru jest świetne. Moje pytanie brzmi czy była Pani też kiedyś na diecie kopenhadzkiej jak Anka z "Do trzech razy sztuka" czy może jest Pani tą szczęściarą i zajada się konkretnym przysmakami bez wyrzutów sumienia jak Lola Stachowiak z "Śnieżnej Grani"? Drugie pytanie brzmi : Czy spełni Pani moje marzenie i nigdy nie przestanie pisać?

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Ja zapytam trochę nietypowo. Gdyby miała Pani możliwość wymyślić i przyznać własną nagrodę literacką to za co chciała by Pani docenić autora? Warsztat, kreatywne podejście do tematu, a może jeszcze coś innego, np. coś za co w polskich realiach się nie nagradza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam nic tej autorki, a więc tym chętniej zapoznam się z wywiadem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie i zapraszam do zadawania pytań :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Tytuł książki zasugerował mi literaturę po którą niezmiernie często sięgam, a która dotyczy kobiet z arabskich krajów, które pozbawione są wszelkich praw. Czy Pani sięga po tego typu literaturę, czy może jednak wybiera lekkie romanse, albo kryminały?
  2. Co jest takim motorem napędowym, który podsuwa Pani pomysły na powstawanie kolejnych książek? Skąd czerpie Pani inspiracje i pomysły??

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś mówiłaś, że dużo było pracy przy researchu do "Śnieżnej Grani".
  A przy której książce najlepiej się ubawiłaś ?

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Czy bohaterki Pani książek przychodzą do Pani w snach? 😉 2. Czy chciałaby Pani napisać kiedyś książkę w duecie? Kinga Salamon

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Co jest najtrudniejsze w pisaniu książek, która część ...początek, koniec, a może wymyślenie tytułu ?
  2. Czy pisze pani książki w ciszy czy w towarzystwie muzyki ?

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Kiedy i w jakie sytuacji uświadomiła pani sobie, że pisanie to jest coś, co koniecznie musi wypełnić "wolne miejsce" w pani życiu?
  2. Gdyby miała pani możliwość porozmawiać z jedną dowolnie wybraną osobą (bierzemy po uwagę również nieżyjące) kogo by pani wybrała i czego dotyczyłaby ta rozmowa?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czym jest dla pani SŁOWO?
  W konkursie udziału nie biorę, bo książkę mam w starym wydaniu.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Książkę "łyknęłam" jednego dnia, polecam:) nie mogę się doczekać drugiego tomu:) Pozdrawiam z Siemienia:)

  OdpowiedzUsuń
 12. 1.Przez Pani książki późno kładę się spać:-). Bardzo się zdziwiłam, czytając informację o wykształceniu,umysł ścisły i pisarstwo?! W jakiej dziedzinie Pani się lepiej pracuje/czuje?

  2. Kto jest pierwszym czytelnikiem Pani książek?

  Pozdrawiam
  Sabina

  OdpowiedzUsuń
 13. O czym marzy Iza - kobieta,tak prywatnie🤔

  OdpowiedzUsuń
 14. 1. Czy kończąc pisać książkę odczuwa Pani pustkę? Czy czuje Paniz że coś Pani zabrano? Czy jest może wręcz przeciwnie i nie ma Pani oporów przed "oddaniem" danej książki światu, czytelnikom?
  2. Czy według Pani pisanie jest wrodzonym talentem czy umiejętnością, którą można nabyć?

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. Co Pani myśli na temat odpowiedzialności autora za decyzje podjęte przez czytelnika pi przeczytanej lekturze? 2. Jaka literatura przeważa na Pani półkach?

  OdpowiedzUsuń
 16. Pani Izabelo ja z innej nie książkowej beczki :) Jaka muzyka towarzyszy w czasie jazdy? a jaka przy gotowaniu? Marzenie motoryzacyjne :) Takie najjjwieksze :) Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Podobno mężczyźni z Egiptu są mistrzami uwodzenia, a gdyby Pani miała okazję wybierać (lub wybierać powtórnie), to jakiej narodowości byłby Pani mężczyzna życia?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy inspiruje sie Pani wydarzeniami z wlasnego zycia?

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...