Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

środa, 6 marca 2019

ZAPOWIEDŹ: ''Mężczyzna z tuszem na dłoni'' Monika Joanna Cieluch # pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ''Mężczyzna z tuszem na dłoni'' Moniki Joanny Cieluch.
„Więc albo będziemy swoim błogosławieństwem, albo utoniemy w morzu własnych porażek”.

Kuba, Hania i Olly – gdy byli nastolatkami, podjęli decyzję o wyemigrowaniu z Polski do Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. Każde z trojga przyjaciół miało własne motywy: Jakub wyjechał z obawy przed ojcem alkoholikiem, Hania chciała towarzyszyć Jakubowi, a Olly zapragnął zostać pilotem brytyjskich linii lotniczych. Los rozdał im sprzyjające karty: Kuba już pierwszego dnia pobytu za granicą zdobył pracę w renomowanym studio tatuażu, Olly i Hania podjęli studia, ale… nieszczęśliwy splot wydarzeń gwałtownie skreślił ich wieloletnią relację i drogi trojga nierozłącznych przyjaciół rozeszły się burzliwie. Spotkali się ponownie – dopiero dwanaście lat później, kiedy Kuba – teraz już znany w Londynie artysta tatuażu – na skutek wypadku trafił do szpitala, w którym… opiekę nad nim przyjęła Hania – teraz utalentowana lekarka.
Kuba dowiaduje się, że kobieta, której nigdy nie przestał kochać, planuje ślub z innym. Zdesperowany, proponuje Hani spędzenie wspólnie najbliższych siedmiu dni. W tym czasie zamierza jej udowodnić, że to właśnie nim smakuje jej szczęście. Bo czy można przestać kochać człowieka tylko dlatego, że raz w życiu dokonał błędnego, fatalnego wyboru?

Zanurz się w powieści pełnej emocji, która nie pozostawi Twojego serca obojętnego na historię bohaterów!

Premiera 20 marca


  Skusicie się?

9 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu! :) Nie słyszałam o książce i o autorce, a widzę, że ta powieść mogłaby mi się spodobać. Jestem ciekawa losów bohaterów i tego czy Kuba i Hania będą jednak razem. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka zapowiada się bardzo ciekawie. Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu i czekam na Twoje wrażenia z lektury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka wygląda bardzo obiecująco, więc tym bardziej jestem ciekawa recenzji. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie czekam na więcej! Gratuluje patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy dylemat- "Bo czy można przestać kochać człowieka tylko dlatego, że raz w życiu dokonał błędnego, fatalnego wyboru?" Zainteresowałaś mnie tym tytułem. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem bardzo ciekawa tej książki 😊

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...