"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

poniedziałek, 11 marca 2019

ZAPOWIEDŹ: "Przebaczenie. Kaci Hadesa'' Tillie Cole # pod patronatem medialnym LŚC


Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: "Przebaczenie. Kaci Hadesa'' Tillie Cole.
  Rudowłosa Phebe o pięknych oczach urodziła się i wychowała w Zakonie Dawida. W życiu miała tylko jeden cel: uwodzić. Nauczono ją sprawiać, by mężczyźni uzależniali się od niej i pragnęli jej dotyku, jak dotyku bogini. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności dziewczyna zostaje podarowana w prezencie Meisterowi, okrutnemu przywódcy Bractwa Aryjskiego. W tym momencie zaczyna się jej droga przez piekło, jest gwałcona, torturowana, okaleczana i odurzana narkotykami. Zawieszona między majakami a potworną rzeczywistością, odczuwa tylko rozpacz, beznadzieję i ból. Mnóstwo odcieni bólu.
  Xavier "AK" Heyes potrafi walczyć. Był snajperem w służbach specjalnych, przeszedł znakomite przeszkolenie wojskowe i został osławionym członkiem gangu znanego powszechnie jako Kaci Hadesa. Nie boi się zabijać - ma na koncie ponad sto trzydzieści śmiertelnych trafień. Widział paskudne rzeczy, a robił jeszcze gorsze. Nie poznał smaku strachu. Gdy któregoś dnia wiceprezes Katów potrzebował pomocy w odbiciu swojej szwagierki z rąk handlarzy żywym towarem, AK zgłosił się na ochotnika. Pamiętał tę dziewczynę. Miała na imię Phebe i była najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widział.
  Uwolnienie dziewczyny wywołuje demony przeszłości. I on, i ona mają wspomnienia, których nie chcą pamiętać. Przeklęta ladacznica i bezwzględny zabójca stają obok siebie, by się wspierać, chronić i uleczyć swoje złamane serca. W obojgu szybko budzą się nadzieja i miłość. Jednak skrywane grzechy przeszłości nie pozwalają im cieszyć się niespodziewanym szczęściem. Bezlitosny los postawi przed AK i Phebe trudny wybór.
Stawką jest potępienie na zawsze albo wybaczenie. Dla obojga.

Między rozpaczą a nadzieją jest miejsce na wiarę w miłość...

Premiera: 19.03.2019 r.


Skusicie się?

10 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu. Mam w planach poznanie tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka zapowiada się bardzo ciekawie. Fajny patronat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ciągnie mnie akurat do tej serii :c
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeraża mnie trochę ilość tomów w tej serii. Dopiero co przeczytałam drugi a tu premiera piątego, a w oryginale jest już siedem. Nie wiem, kiedy to nadrobię. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Bardzo lubię całą serię :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Patronat nietuzinkowy...jestem ciekawa jak rozwija się ta historia...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu. Nie dla mnie fabuła, ale zapowiada się na duże emocje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super seria kocham . Zastanawiam.sie kiedy beda kolejne premiery w polsce 🤔

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...