Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

poniedziałek, 11 marca 2019

ZAPOWIEDŹ: "Przebaczenie. Kaci Hadesa'' Tillie Cole # pod patronatem medialnym LŚC


Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: "Przebaczenie. Kaci Hadesa'' Tillie Cole.
  Rudowłosa Phebe o pięknych oczach urodziła się i wychowała w Zakonie Dawida. W życiu miała tylko jeden cel: uwodzić. Nauczono ją sprawiać, by mężczyźni uzależniali się od niej i pragnęli jej dotyku, jak dotyku bogini. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności dziewczyna zostaje podarowana w prezencie Meisterowi, okrutnemu przywódcy Bractwa Aryjskiego. W tym momencie zaczyna się jej droga przez piekło, jest gwałcona, torturowana, okaleczana i odurzana narkotykami. Zawieszona między majakami a potworną rzeczywistością, odczuwa tylko rozpacz, beznadzieję i ból. Mnóstwo odcieni bólu.
  Xavier "AK" Heyes potrafi walczyć. Był snajperem w służbach specjalnych, przeszedł znakomite przeszkolenie wojskowe i został osławionym członkiem gangu znanego powszechnie jako Kaci Hadesa. Nie boi się zabijać - ma na koncie ponad sto trzydzieści śmiertelnych trafień. Widział paskudne rzeczy, a robił jeszcze gorsze. Nie poznał smaku strachu. Gdy któregoś dnia wiceprezes Katów potrzebował pomocy w odbiciu swojej szwagierki z rąk handlarzy żywym towarem, AK zgłosił się na ochotnika. Pamiętał tę dziewczynę. Miała na imię Phebe i była najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widział.
  Uwolnienie dziewczyny wywołuje demony przeszłości. I on, i ona mają wspomnienia, których nie chcą pamiętać. Przeklęta ladacznica i bezwzględny zabójca stają obok siebie, by się wspierać, chronić i uleczyć swoje złamane serca. W obojgu szybko budzą się nadzieja i miłość. Jednak skrywane grzechy przeszłości nie pozwalają im cieszyć się niespodziewanym szczęściem. Bezlitosny los postawi przed AK i Phebe trudny wybór.
Stawką jest potępienie na zawsze albo wybaczenie. Dla obojga.

Między rozpaczą a nadzieją jest miejsce na wiarę w miłość...

Premiera: 19.03.2019 r.


Skusicie się?

10 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu. Mam w planach poznanie tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka zapowiada się bardzo ciekawie. Fajny patronat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ciągnie mnie akurat do tej serii :c
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeraża mnie trochę ilość tomów w tej serii. Dopiero co przeczytałam drugi a tu premiera piątego, a w oryginale jest już siedem. Nie wiem, kiedy to nadrobię. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Bardzo lubię całą serię :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Patronat nietuzinkowy...jestem ciekawa jak rozwija się ta historia...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu. Nie dla mnie fabuła, ale zapowiada się na duże emocje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super seria kocham . Zastanawiam.sie kiedy beda kolejne premiery w polsce 🤔

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...