"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

niedziela, 24 marca 2019

ZAPOWIEDŹ: ''Bańki mydlane" Edyta Świętek # pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ''Bańki mydlane" Edyty Świętek, które ukażą się nakładem Wydawnictwa Replika.

 Jest to II wydanie powieści z nową szatą graficzną, natomiast tekst pozostaje bez zmian.
Michalina ma wszystko, co jest pożądane w młodym wieku: kochającą rodzinę, trafione studia, pochłaniającą pasję, przyjaciół oraz uroczego chłopaka, Jakuba. Sielankę burzy podejrzenie, że dziewczyna jest w ciąży. Dla niej i Kuby jest to nieodpowiedni moment na zakładanie rodziny. Wkrótce jednak okazuje się, że nie ciąża, lecz złośliwy nowotwór wywraca jej poukładane życie do góry nogami.

Jak odnaleźć się w nowej, okrutnej rzeczywistości, od której nie ma ucieczki?
Bohaterka ma na to receptę. W czasie krótkotrwałej poprawy zdrowia realizuje swoje plany i urzeczywistnia pomysły. Czy to wystarczy, aby u kresu życia odczuwać spokój i mieć czyste sumienie? Być może tak, lecz mimo to Michaliny nie opuszcza lęk przed śmiercią. Obawia się osamotnienia oraz… nudy.


Premiera 16 kwietnia


  Skusicie się?
Michalina ma wszystko, co jest pożądane w młodym wieku: kochającą rodzinę, trafione studia, pochłaniającą pasję, przyjaciół oraz uroczego chłopaka, Jakuba. Sielankę burzy podejrzenie, że dziewczyna jest w ciąży. Dla niej i Kuby jest to nieodpowiedni moment na zakładanie rodziny. Wkrótce jednak okazuje się, że nie ciąża, lecz złośliwy nowotwór wywraca jej poukładane życie do góry nogami.
Jak odnaleźć się w nowej, okrutnej rzeczywistości, od której nie ma ucieczki?
Bohaterka ma na to receptę. W czasie krótkotrwałej poprawy zdrowia realizuje swoje plany i urzeczywistnia pomysły. Czy to wystarczy, aby u kresu życia odczuwać spokój i mieć czyste sumienie? Być może tak, lecz mimo to Michaliny nie opuszcza lęk przed śmiercią. Obawia się osamotnienia oraz… nud

15 komentarzy:

 1. To kolejna książka, której razem patronujemy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam pierwszego wydania tej książki. Podoba mi się tak barwna okładka 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno będą chciała tę książkę przeczytać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ wysyp książek polskich autorek :) Już nie nadążam!

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja nie rozumiem, czemu ostatnio nowych wydań wcale nie tak starych książek współczesnych polskich autorek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej książki, ani autorki, ale podoba mi się ta szata graficzna - taka lekka, kolorowa, wiosenna, że może się skuszę :). Gratuluję patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam jeszcze żadnej książki p. Świętek. Czy to jest jedna książka, czy szykują się kolejne z serii? Jeżeli jedna to przeczytam, jak to jest dopiero początek to podziękuję.
  Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się duża dawka emocji. Do tego bardzo ładna okładka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam, ale może się skuszę na to nowe wydanie. Okładka śliczna.

  OdpowiedzUsuń
 10. Znam, to za duże słowo, przeczytałam wszystkie dostępne książki Edyty Świętek. Bańki mydlane to dla mnie wyjątkowa książka - wiele nas łączy !!! Polecam każdą książkę tej Autorki ❣️❣️❣️❤️❤️❤️

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...