Obudź się i zacznij doceniać to wszystko, co spotyka cię każdego dnia... Czerp radość z każdej chwili życia, zamiast czekać na jakiś moment w przyszłości, w którym pozwolisz sobie na relaks. Udane życie, to życie pełne radości ze wszystkiego czego doświadczamy... Nie ma drogi do szczęścia, droga jest szczęściem... [Wayne W. Dyer] ❤

czwartek, 26 stycznia 2017

WYNIKI KONKURSU: Tajemnice udanego związku

 Moi Drodzy,

Czas ogłosić wyniki konkursu, w którym można było wygrać egzemplarz niezwykłe zabawnej powieści:,,Kobiety wzdychają częściej'' Agaty Przybyłek.

 Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za tak liczny udział. Miałam nie lada orzech do zgryzienia, gdyż Wasze sposoby na podgrzanie temperatury w związku są naprawdę interesujące. Niektóre z nich sama chętnie przetestuję 😊 Ale najbardziej ujęła mnie wypowiedź Anny S. 

Pisanie do siebie krótkich liścików miłosnych to naprawdę fajna sprawa i jakże miły dowód miłości 💕
źr.
Naszym sprawdzonym sposobem stosowanym przez wiele lat jest pisanie krótkich liścików miłosnych. Codziennie przed wyjściem do pracy umieszczany na lodówce malutkie karteczki wraz z miłosnymi wyznaniami. Dzięki temu wiemy, że nadal jesteśmy dla siebie ważni, a temperatura w naszym związku nigdy nie spada. :)
Anna S. 
 
Gratuluję i czekam na kontakt mailowy.

13 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...