"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

niedziela, 2 maja 2021

WYNIKI KONKURSU: GANGSTERSKA GRA 😎

 MOI DRODZY,

Podaję wyniki konkursu, w którym można było wygrać książkę  ''GANGSTERSKA GRA'' Dominiki Smoleń. 

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Otrzymałam kilka interesujących odpowiedzi na temat tego, którą książkę Waszym zdaniem należy wziąć na celownik i dlaczego? Po długim namyśle zdecydowałam, że nagroda powędruje do:

Kinga Grabowska

Jak na celownik to tylko wyśmienity kryminał,którym według mnie jest "Martwy Sad" pióra Pana Mieczysława Gorzki. Jest to pierwszy tom z serii Cienie Przeszłości.

Jeśli lubisz tak jak ja czytając książkę bawić się w detektywa i rozwiązywać zagadki z przeszłości, chciałabyś móc wyjaśnić tajemnicze zaginięcie to koniecznie przeczytaj tą historię. Ta książka idealnie nadaje się by spędzić z nią majowy weekend! Będzie się działo! Powiesz pewnie: takich kryminałów jest wiele! A właśnie, że NIE! Ta historia jest inna! Dla mnie jest napisana w wyjątkowym stylu, konkretnie, rzeczowo, bez owijania w bawełnę czy zbędnych udziwnień. Czym mnie tak urzekła? Swoją fabułą a konkretnie jej mistrzowskim poprowadzeniem. Autor po kolei odkrywa elementy tej mrocznej układanki przez co do ostatniej strony zwyczajnie nie wiedziałam jakie będzie jej rozwiązanie.
Książka wciąga na maksa i jeśli lubisz zarywać noce dla dobrego kryminału to przygotuj dużą ilość kawy bo noc nieprzespaną masz gwarantowaną! Niby zwyczajnie morderstwo a jednak okazuje się dla głównego bohatera komisarza Zakrzewskiego powrotem do przeszłości,a wszystko przez mordercę, który wypowiada dziwne słowa w trakcie swej ucieczki...

Przygotuj się na świetną intrygę, będzie mroczno i brutalnie ale dla mnie właśnie o to chodzi w dobrych kryminałach. Historia jest tak ciekawa i wciągająca, że od razu sięgniesz po jej kolejną część...

A na zakończenie napisze Ci, że tytułowy Martwy Sad istnieje naprawdę...
Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt na maila (klik) wraz z danymi do wysyłki nagrody.


PS. Przypominam o pozostałych trwających konkursach: TUTAJ oraz TUTAJ

14 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...