Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

czwartek, 12 lutego 2015

Konkurs z autorami książki ''3 godziny''

Ewelina Jasik — life coach, trenerka rozwoju osobistego. Jest rzetelnym fachowcem, emanuje ciepłem i serdecznością. Potrafi pomóc, pokazać czy podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie. Jest autorką wielu szkoleń otwierających nowe możliwości i przywracających chęć do życia, szczególnie paniom. Nie ogranicza się do teorii, pokazuje praktyczne podejście do trudnych zagadnień i życiowych decyzji. W pracy czerpie również z własnego doświadczenia.

Adam Jakubiak — life coach, trener motywacyjny. Od kilku lat aktywnie wspiera i motywuje osoby, które straciły wiarę w siebie i swoje możliwości, zarówno na gruncie prywatnym, jak i biznesowym. Zaraża optymizmem i nie pozwala wrócić do dawnego, schematycznego myślenia. To sprzyja wprowadzaniu zmian w życiu każdemu, kto korzysta z pomocy Adama.

Ewelina i Adam to udany duet na polu zawodowym. ''3 godziny'' - autentyczna historia ich podopiecznych, Laury i Witka, oraz własne, bardzo trudne doświadczenia z przeszłości pozwalają im trzeźwo oceniać rzeczywistość. Ewelina i Adam nie piszą o teorii. Piszą o konkretach, prawdziwych relacjach, sytuacjach, które zdarzają się każdemu z nas, a z którymi często sobie nie radzimy. Dlatego właśnie postarali się zawrzeć w książce rzeczowe porady, precyzyjne rozwiązania, utrafić w samo sedno, a inspirację czerpali również z prowadzonych wspólnie szkoleń i coachingu.

Recenzja ''3 godzin'': klik

Dziś macie szansę na bliższe poznanie Eweliny Jasik i Adama Jakubiaka. Przez najbliższe kilka dni można zadawać im swoje pytania (maksymalnie po 2 pytania do każdego z nich). Spośród puli pytań zostanie wybrana określona ilość (Ewelina wybierze 20-30, zaś Adam 30-40), na którą autorzy udzielą odpowiedzi. Następnie gotowy wywiad zostanie umieszczony w odpowiednim poście.

Proszę również zaznaczyć DO KOGO kierowane jest dane pytanie.

Trzy osoby, która według Eweliny i Adama wykażą się najciekawszym pomysłem na pytanie otrzymają nagrodę w postaci książki ''3 godziny''.

Sponsorem nagród jest: Wydawnictwo Sensus.

Proszę nie powielać pytań ani nie stosować plagiatów. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, zdublowane/ukradzione pytanie zostanie zignorowane. Do dzieła kochani!!!

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Wydawnictwo Sensus.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie w komentarzu pytań (maksymalnie 2 do jednej osoby) do Eweliny Jasik i Adama Jakubiaka na temat twórczości, pasji, zainteresowań itp.
4. Konkurs trwa od 12 lutego 2015 roku do 16 lutego 2015 roku do godz. 23.59
5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 23 lutego 2015 roku.
6. Nagrodą są  trzy egzemplarze ''3 godzin''.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy popiszą się imieniem/nickiem oraz podadzą adres mailowy.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                                             banerek dla zainteresowanych

 

14 komentarzy:

 1. Ja nie biorę udziału bo ta książka to nie moja bajka, ale wszystkim życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. W wymyślaniu pytań jestem najgorsza :( Szczególnie jak nie znam twórczości autorów :( Ale życzę wszystkim powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam! Moje pytania kieruję do obojga autorów:
  1) Kim jest dla Was SINGIEL?
  2) Co jest najważniejsze w pracy z osobą, która przychodzi do Was na terapię?
  3) Pisanie książek wymaga lekkiego pióra. Jak dwie różne osobowości, dwa różne style pisania skumulowały się w jedno? Jak Państwo godziliście pracę nad książką? I kto wiódł prym, miał ostatnie zdanie?

  Pozdrawiam serdecznie,
  Martucha
  martucha180@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem musisz podać maksymalnie 2 pytania do jednej osoby, zatem 3 pytanie trzeba określić do KOGO będzie skierowane.

   Usuń
 4. Pytania do Pani Eweliny Jasik:
  1. Czy w dzisiejszych zabieganych czasach jest możliwe, aby nie przeoczyć tej jedynej, prawdziwej miłości?
  2. Szukanie miłości w świecie wirtualnym jest nadal tematem dość kontrowersyjnym i nie każdy z nas wierzy w takie w historie z happy endem z portali randkowych. Jak Pani myśli, czy historia Laury i Witka może rzeczywiście przełamać to tabu i zmienić myślenie społeczeństwa o związkach w sieci? Bo przyznam, że jeszcze nie czytałam żadnej pozycji książkowej poruszającej ten temat, i myślę, że takich książek jest mało lub wcale.

  Pytania do Pana Adama Jakubiaka:
  1. W opisie książki "3 godziny" przeczytałam, że jest kilka słów o sztuce porozumiewania się w związku, m.in. o tym jak się kłócić. Wszyscy wiemy, że kłócić się też trzeba umieć i kłótnia jest potrzebna w każdym związku, ale nie każdy z nas to potrafi. Jak Pana zdaniem powinna wyglądać dobra konstruktywna i oczyszczająca atmosferę kłótnia?
  2. Jak Pan myśli, czy po nieudanym związku trzeba zrobić sobie przerwę w nawiązywaniu kontaktów z drugą osobą? A może od razu spróbować szukać dalej drugiej połówki?

  Pozdrawiam :)
  iza.81@o2.pl.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pytania skierowane do Pani Eweliny:
  1. „Nikt nie może uciec przed własnym sercem. Dlatego już lepiej słuchać, co ono mówi. Aby żaden niespodziewany cios nigdy cię nie dosięgnął”- możemy przeczytać w „Alchemiku” Paula Coelho. W pracy i w życiu prywatnym częściej słucha Pani serca, czy jednak rozumu? Co w Pani przypadku jest bardziej zawodne?
  2. Czytać można wszędzie. Każde miejsce jest do tego odpowiednie, ale do niektórych książek trzeba się przygotować, znaleźć idealne warunki. Pragnę zatem dowiedzieć się w jakim miejscu najlepiej czytać „3 godziny”? W jakim miejscu można w pełni zrozumieć sens książki? Jakie miejsce jest idealne, aby dogłębnie przeanalizować historię bohaterów?

  Pytania skierowane do Pana Adama:
  1. Jak Pan uważa, dlaczego ludzie coraz rzadziej mówią swojej przysłowiowej drugiej połówce „Kocham Cię”?
  2. Co jest dla Pana ważniejsze- iść czy dojść? Co czuł Pan w chwili pisania kolejnych stron poradnika? Jakie uczucia (być może ze sobą sprzeczne) Panu towarzyszyły, gdy ją Pan skończył?

  joanna.stoczko@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka mnie nie interesuje. Życzę powodzenia innym!

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety w wymyślaniu pytań jesteś beznadziejna, ale będę oczekiwała wywiadu ponieważ czuję, że będzie naprawdę bardzo bardzo interesujący! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. życzę powodzenia i czekam na wywiad ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. theworldofbook@gmail.com
  Pytanie do autorów:
  Czy szukaliście Państwo miłości przez internet? Jeśli tak, czy przyniosły zamierzony efekt?
  Pytanie do Pani Eweliny:
  Jaka była Pani reakcja na propozycję napisania książki?
  Pytanie do Pana Adama:
  Czy długo Pan przekonywał innych do swojego pomysłu?

  OdpowiedzUsuń
 11. Te same pytania chciałabym zadać pani Ewelinie i panu Adamowi:
  1) Są Państwo osobami pełnymi ciepła i pozytywnej energii :) Nie zawsze jednak da się tryskać optymizmem. W jaki sposób odreagowuje Pani/Pan złość: rzuca ciastem o stolnicę bezlitośnie je gniotąc, popada w artystyczny szał, malując pełne zgrozy wizje, przelewa Pani/Pan emocje na - Bogu ducha winny – papier czy może siada cichutko w kącie i czeka, aż Pani/Panu przejdzie ;)?
  2) „Prawie całe zło świata wywodzi się z faktu, że ktoś się czegoś boi.” – tak mówiła Valancy w „Błękitnym zamku” Lucy Maud Montgomery. Zgadza się Pani/Pan z tą opinią? Czego Pani/Pan boi się najbardziej?

  Pozdrawiam serdecznie :)
  edyta.cha@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...