Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

czwartek, 8 marca 2018

WYNIKI KONKURSU: DZIEŃ KOBIET ❣

MOI DRODZY,

Podaje wyniki konkursu, w którym można było wygrać wyjątkowy pakiet wspaniałych powieści: ''Consolation'' Corinne Michaels (recenzja: KLIKoraz ''Conviction'' Corinne Michaels (recenzja: klik).

Serdecznie dziękuję za udział w mojej zabawie. Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że każdy człowiek ma w sobie coś pięknego, coś unikalnego. I nie potrzeba żadnych specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, żeby zachwycić swoją urodą. Najlepszym tego dowodem jest zdjęcie Roksany, robione tuż po prysznicu, w mokrych włosach. Czyż nie wygląda zjawiskowo? Jej cała twarz aż promienieje naturalnym blaskiem. 

♥ ~Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ~ ♥

Pragnę również wyróżnić fotografię Agnieszki S., która także oczarowała mnie swoim wspaniałym uśmiechem i radosną aurą. W nagrodę pocieszenia otrzymuje ode mnie ,,Szpilki za milion'' Izabeli Szylko.   Gratuluję!

Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam kochane kobietki wszystkiego najlepszego 

11 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...