"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

wtorek, 1 stycznia 2019

ZAPOWIEDŹ: "Odkupienie. Kaci Hadesa'' Tillie Cole # pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: " Odkupienie. Kaci Hadesa'' Tillie Cole.
  Prorok Kain słucha tylko objawień Boga. Jego przeznaczeniem jest przewodzić swojemu ludowi. Dla niego i w imię swojej wiary opuścił dom, by przeniknąć do Katów Hadesa - motocyklowego gangu handlarzy bronią, najbardziej przestępczego klubu w USA. Żył z nimi, służył im swą wiedzą i stał się zaufanym towarzyszem broni. A gdy przyszedł czas, zdradził gang, gdyż jego lud musiał odzyskać trzy Przeklęte - dzięki poświęceniu jednej z nich w okrutnym rytuale lud boży miał zostać wniebowzięty i ocaleć przed armagedonem.
  Wkrótce Kain sam został zdradzony przez tego, który miał wiernie trwać u jego boku. Przez tego, w którego żyłach płynęła ta sama krew. Judasz był ukochanym bratem bliźniakiem proroka, ale trawiony zazdrością o Kaina wtrącił go do celi i poddał okrutnym torturom. Bity z morderczą precyzją, poniewierany i poraniony Kain pojął, że stracił wszystko, co było dla niego ważne, co kochał i czemu poświęcił życie.
  Po jakimś czasie do celi obok trafiła tajemnicza kobieta. Ciemnooka Harmony uznana za kolejną Przeklętą. Choć jej przyszłość malowała się w najczarniejszych barwach, starała się walczyć z własnymi lękami i bronić swoją godność. Wkrótce między Kainem i Harmony nawiązała się przedziwna więź. Oboje potrzebowali siebie nawzajem. Stali się sobie bliscy. Wówczas Kain podjął zobowiązanie: odkupi swoje winy i ocali tych, których kocha. Dołoży starań, aby potworne krzywdy zadane w jego imieniu i za jego przyzwoleniem zostały wynagrodzone i wybaczone. Będzie walczył. Zrobi wszystko. Dosłownie.
Odkupienie. Musisz poświęcić się w całości...
Premiera: 8.01.2019 r.


Skusicie się?

7 komentarzy:

 1. Znamy twórczości autorki w nieco innej odsłonie za sprawą książki Nasze życzenie, aczkolwiek chętnie poznam drugą stronę medalu jej twórczości. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Na razie mam w planach inne lektury, ale do premiery jeszcze trochę czasu. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się bardzo ciekawie. Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Koniecznie muszę przeczytać❤

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak na razie mam w planach inne książki do przeczytania, chociaż ta mnie bardzo kusi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! Jedna z ciekawszych serii moim zdaniem :)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...