"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

środa, 8 maja 2019

WYNIKI KONKURSU: To był maj 🌿

MOI DRODZY,

Podaję wyniki konkursu, w którym można było wygrać ''Gwiazdy nadziei'' I.M. Darkss.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Podesłaliście wiele ciekawych odpowiedzi dotyczących propozycji na długi odpoczynek majowy. Miałam nie lada problem z wyłonieniem zwycięzcy. Ostatecznie jednak zdecydowałam się nagrodzić komentarz napisany przez Marcina, który skutecznie zachęcił mnie do odwiedzenia miejscowości Inwałd.

Znalezione obrazy dla zapytania Parku Miniatur "Świat Marzeń" inwałd

Idealne miejsce na majówkowy wypoczynek to kierunek Inwałd. W tej niewielkiej miejscowości w województwie małopolskim znajduje się aż 5 tematycznych parków! I nieważne czy zamierzasz spędzić majówkę z przyjaciółmi, chłopakiem, czy mężem i dwójką dzieci. Tam każdy znajdzie coś dla siebie. W Parku Miniatur "Świat Marzeń" można odbyć niezapomnianą podróż dookoła świata i podziwiać najsłynniejsze cuda architektoniczne Polski i Świata. 
Dinoland Inwałd rodzinne atrakcje
"Dinolandia" to natomiast idealne miejsce dla miłośników dinozaurów, ichtiozaurów, pterozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, a każdy, kto przekroczy bramy Warowni "Park Średniowieczny" odbędzie niepowtarzalną podróż w przeszłość do odległych czasów średniowiecza. Oprócz tego można jeszcze spędzić niezapomniane chwile w "Ogrodzie Jana Pawła II" 
atrakcje dla dzieci Małopolska
czy w Mini Zoo "Kucyk", które jest prawdziwym rajem pełnym atrakcji i zabaw dla najmłodszych. Każdy z tych parków jest wyjątkowy i niepowtarzalny i uważam, że miejscowość Inwałd wraz z atrakcjami, które oferuje odwiedzającym, jest idealnym miejscem, by tam spędzić pierwsze dni maja.

🌿🌿🌿

Laureatowi serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy wraz z danymi do wysyłki nagrody.

12 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...