"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

wtorek, 28 maja 2019

WYNIKI KONKURSU: ZAGUBIONA

MOI DRODZY,

Podaję wyniki konkursu, w którym można było wygrać egzemplarz powieści ,,Zagubiona'' Katarzyny Michalak.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Podesłaliście wiele ciekawych odpowiedzi dotyczących Waszych sprawdzonych sposobów, by złagodzić cierpienie po rozstaniu

Miałam nie lada problem z wyłonieniem zwycięzcy, lecz ostatecznie najbardziej do mnie przemówił komentarz napisany przez:

Znalezione obrazy dla zapytania rozstanie

Każde rozstanie przeżywałam inaczej. Jako nastolatka (tak nastolatkom też zdarza się zakochać) pisałam, bardzo dużo pisałam. Głównie pamiętniki, ale zdarzały mi się również krótkie opowieści. Starałam się nie zamykać na ludzi i raczej w towarzystwie nie pokazywałam moich uczuć, ponieważ bardzo nie lubię być w centrum uwagi, nie chciałam, żeby komuś było mnie żal. 

Kiedy byłam nieco starsza, rzucałam się w wir sprzątania. W pewien sposób pomagało mi to najbardziej. Oczyszczało nie tylko umysł, ale również serce, kiedy wszystko było poukładane miałam wrażenie, że mam kontrolę nad porządkiem i moimi uczuciami. No i wiadomo, że w czystym i posprzątanym pomieszczeniu lepiej się żyje :)

Później były czasy, kiedy musiałam się zmęczyć, żeby nie mieć siły myśleć o tym co dla mnie było złe. Biegałam, ćwiczyłam, robiłam jakieś drobne zmiany w ogrodzie, żeby zająć czas i myśli. 

Nie ma jednej reguły jak złagodzić rozstanie, bo jak widać ja sama przeszłam przez kilka etapów radzenia sobie z tym. Myślę, że najważniejsze to nie zapominać o swojej wartości, o tym że każdy z nas ma kochającą rodzinę i o przyjaciołach, którzy zawsze będą stali przy naszym boku. Czasem cierpiąc, zamykamy się w sobie i odtrącamy najważniejszych dla nas ludzi, którzy tylko czekają, żeby podać nam dłoń.

🌿🌿🌿

Laureatce serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy wraz z danymi do wysyłki nagrody.

8 komentarzy:

 1. Gratuluję. Akurat wczoraj ją czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wierzę! Dziękuję, to dla mnie ogromne wyróżnienie. Nie spodziewałam się, że moja historia kogokolwiek zaciekawi. Naprawdę raz jeszcze dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki Mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak Ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki. Przyprowadź biednych, potrzebujących i utalentowanych do
  Ważność sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź.
  uznany w swoim biznesie, karierze politycznej, awansuj na najwyższy poziom w tym, co robisz
  Chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w
  błysk oczu

  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.

  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  �� carlosmacdonald234@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...