"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

poniedziałek, 27 maja 2019

KONKURS - poznaj mnie lepiej: Meg Adams

Obraz może zawierać: 1 osoba, zbliżenie
  Meg Adams – mama słodkiego szkraba i żona cierpliwego męża. Wychowała się i mieszka na Śląsku, chociaż sporą część swojego życia spędziła w Krakowie, za którym bardzo często tęskni. Z zawodu jest informatykiem i inżynierem. Prywatnie niepoprawna romantyczka, żyjąca gdzieś pomiędzy domowymi obowiązkami, stronami ulubionych książek i linijkami wykreowanych przez siebie światów. Kocha romanse, fantastykę i dobre kryminały. Fanka ''Gry o tron'' oraz słodkości, szczególnie tych własnoręcznie upieczonych. Przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2014 roku, a w 2018 roku zadebiutowała w antologii wydanej przez grupę Ailes opowiadaniem ''Symfonia znaków''. ''Architektura uczuć'' jest jej debiutancką powieścią. 

    Dziś macie okazję poznać bliżej Meg Adams Przez najbliższe kilka dni można zadawać autorce swoje pytania (1 - maksymalnie 2). Na wszystkie pytania autorka odpowie w osobnym poście, w formie wywiadu. 

   Jedna osoba, która zdaniem autorki zada najciekawsze pytanie otrzyma nagrodę w postaci książki ''Architektura uczuć'' Meg Adams.

  Proszę nie powielać pytań ani nie stosować plagiatów. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, zdublowane/ukradzione pytanie zostanie zignorowane.

      Do dzieła kochani!!!


 Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo NieZwykłe.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie pytań (1 - maks. 2) Meg Adams na temat jej twórczości, zainteresowań itp.
4. Konkurs trwa od 27 maja 2019 roku do 31 maja 2019 roku do godz. 23.59
5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 7 czerwca 2019 roku.
6. Nagrodą jest egzemplarz powieści 
''Architektura uczuć'' Meg Adams.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. Adresu mailowego nie wymagam, ale jeśli ktoś chce podać, to bardzo proszę. Będę miała łatwiejszy kontakt z Wami w razie wygranej.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, o ile zapoda do siebie namiary. W przeciwnym razie laureat proszony jest skontaktowanie się z organizatorką konkursu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Biorąc udział w konkursie, zgadzacie się na przetwarzanie waszych danych osobowych [zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu]. Przeze mnie będą one magazynowane wyłącznie do czasu wysyłki nagrody.
12. Całą politykę konkursu znajdziecie w linku: klik

22 komentarze:

 1. Ja już mam <3 kupiłam podczas WTK :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam autorki, ale ciekawa jestem o co zapytają ją inni i może odpowiedzi zachęcą mnie do lektury książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja książkę mam, ale pytanie zadam, co mi tam! Meg, kochana, gdybyś została superbohaterem, jaka byłaby Twoja moc? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Czym dla Pani jest SŁOWO?
  2. Ciekawi mnie tytuł, piękna metafora. Skąd pomysł na taki tytuł?

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Co jest dla Pani ważniejsze - iść czy dojść? Co czuła Pani w chwili pisania kolejnych stron książki i jakie uczucia Pani towarzyszyły, gdy ją Pani skończyła?
  2. Miała Pani problemy w trakcie pisania? Jakąś blokadę bądź chwile zwątpienia, że czytelnicy odrzucą Pani książkę?

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Inżynier informatyki i pisanie książek- co zapoczątkowało tę przygodę?
  2. Jakie potrawy królują w domu-typowo śląskie czy inne?

  Pozdrawiam
  Sabina

  OdpowiedzUsuń
 7. 1) Co Pani czuję gdy przychodzi czas zakończenia książki, napisania prologu? Tzn Smutno jest kończyć historię bohaterów z którymi się Pani tak związała czy raczej odczuwa Pani ulgę?
  2) Jakie są Pani wrażenia po finale „Gry o tron". Bo słyszałam wiele negatywnych opinii więc jestem ciekawa jak to wygląda z perspektywy prawdziwego fana. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Czy podczas pisania czerpie Pani z książek innych autorów? Chodzi mi bardziej o to, czy podczas czytania jakiejś książki, myśli Pani, że napisałaby to Pani inaczej? I czy ostatecznie Pani pomysł ląduje w książce, czy jest to raczej prywatne przemyślenie.
  2. Przeczytałam, że lubi Pani romanse, kryminały i fantastykę, w takim razie chciałam zapytać, która z książek, spośród tych trzech kategorii, wywarła na Pani największe skrajne uczucia? Ewentualnie, gdyby Pani miała wybrać po jednej książce do każdej kategorii, to jakie by to były książki i dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Nie da się nie zauważyć, iż w dużej mierze rynek czytelniczy zalewają romanse - jedne lepsze, inne gorsze. Co powinna zawierać dobra powieść tego gatunku, aby nie była zwykłym romansem a czymś więcej (co nie tylko pozwoli nam na chwilę relaksu, ale i zmusi do refleksji, przemyśleń)?

  2. W notce na Pani temat możemy wyczytać, iż jest Pani niepoprawną romantyczką. Czy osobie obdarzonej taką cechą bliżej pisarsko do romansu, thrillera, a może kryminału? Bo podobno w "Architekturze uczuć" znajdziemy połączenie tych gatunków.

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. Według jakich algorytmów pisze Pani powieści?
  2. Oba Pani dzieła nawiązują do tworów - symfonia do muzycznego a architektura do budowlanego. Czy jest to zabieg zamierzony, by pozostawić po sobie pomnik literacki na miarę symfonii Beethovena czy wieży Eiffle'a?

  OdpowiedzUsuń
 11. 1.Interesuje mnie pani warsztat pracy. Pisarza w trakcie pracy wyobrażam sobie siedzącego za biurkiem, na którym znajduje się sterta papierów i maszyna do pisania oraz kilka kubków po kawie. W nogach jakiś kocur...nie wiem skąd wzięły się te skojarzenia. PYTANIE brzmi: Jak wygląda Pani otoczenie podczas tworzenia, co Pani lubi mieć, co przeszkadza?
  2.Jest Pani autorką książek, za pewne wiele Pani ich też przeczytała...Mam w związku z tym PYTANIE: Z nami czytelnikami tak jest, że utożsamiamy się, wydaje nam się, że jesteśmy podobni do danego bohatera literackiego. Czy ma Pani takiego swojego literackiego brata bliźniaka lub siostrę? Jeśli tak, to jest to bohater Pani książki czy kogoś innego? (jakiej i kto jest tym bohaterem)

  Mój e-mail: julciamonika@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo lubię słodkości tak jak Pani. Właśnie spałszowałam ostatni kawałek szarlotki. To jedno z moich ulubionych ciast, a Pani jakie najbardziej lubi i dlaczego? Gratulacje debitu ! W moich oczach jest Pani autorytetem. Sama jestem mamą i mężatką. Czasem obowiązki pochłaniają nawet czas którego nie ma 😉 Jakie to uczucie wydać książkę i czytać pozytywne recenzje?

  OdpowiedzUsuń
 13. 1. O jakiej tematyce nigdy by pani nie napisała książki ?
  2. Z którym ze swoich bohaterów ( pani książki ) najchętniej by się pani umówiła ?

  OdpowiedzUsuń
 14. 1) Czy uważa Pani, że każdy jest kowalem swego losu czy raczej decyduje przeznaczenie i nikt nie ma na to większego wpływu?
  2) Przeczytałam, że jest Pani fanką GOT i nie mogłam sobie odmówić pytania: Gdyby Pani pisała scenariusz ostatniego sezonu to kto zasiadłby na Żelaznym Tronie?

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. Bycie pisarzem nie jest łatwe, tym bardziej w obecnych czasach, gdy konkurencja jest ogromna. Co motywuje panią i wciąż "nakręca" do dalszego pisania?
  2. Ludzkość chyba od zawsze fascynowały podróże w czasie. Zatem gdyby mogła pani cofnąć się o 10 lat, spotkać siebie i bez żadnych konsekwencji udzielić sobie jednej rady ... jak ona by brzmiała?

  OdpowiedzUsuń
 16. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki Mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak Ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki. Przyprowadź biednych, potrzebujących i utalentowanych do
  Ważność sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź.
  uznany w swoim biznesie, karierze politycznej, awansuj na najwyższy poziom w tym, co robisz
  Chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w
  błysk oczu

  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.

  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  �� carlosmacdonald234@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...