Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

wtorek, 20 listopada 2018

WYNIKI KONKURSU: RODZINA – moja wartość, moje wsparcie 👪

MOI DRODZY,

Podaję wyniki konkursu, w którym można było wygrać ,,Huśtawkę'' Agnieszki Lis z autografem autorki.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Miałam spory dylemat ze wskazaniem zwycięzcy, gdyż wszystkie Wasze odpowiedzi zdobyły moje uznanie, ale niestety mogę nagrodzić tylko jedną osobę, dlatego postanowiłam wyróżnić Agatę Warczachowską, której wypowiedź najbardziej przypadł mi do gustu.

Znalezione obrazy dla zapytania dziadek na spacerze z wnuczkÄ…

Pytanie diabelsko trudne i podchwytliwe zarazem... Zdaje się, że każdy członek rodziny jest jednakowo ważny na swój sposób. Gdybym jednak miała wybrać tego jednego - postawię na mojego dziadka, który miałby dzisiaj 106 lat, gdyby nie paskudztwo nazywane rakiem. Dziadek Stanisław traktował mnie trochę jak chłopaka, uczył wszystkiego - począwszy od wspinania się na drzewa i skakania ponad płotami sąsiadów, szukania dobrych miejsc na grzyby, strugania flecików z pędów bzu czarnego po czytanie książek, głównie baśni i legend pochodzenia słowiańskiego. Nauczył mnie wsłuchiwania się w las i szukania prawd pomiędzy wersami bajek. A teraz patrzy na mnie z wysokiej chmury i zapewne kręci głową, jak sobie przypomni moje krzywe fujarki "bzikowe", które strugałam tępym kozikiem. Cały mój Dziadek! 

💔💔💔

Laureatce serdecznie gratuluję i czekam na kontakt mailowy wraz z danymi do wysyłki nagrody.

12 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...