Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

sobota, 17 listopada 2018

WYNIKI KONKURSU: WSZYSTKIE BARWY ROKU 🎄☃️ 🌻💥 💦 🍁 ⛸️ 🎆

MOI DRODZY,

Podaję wyniki konkursu, w którym można było wygrać  antologię: ''Wszystkie barwy roku''.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Miałam spory dylemat ze wskazaniem zwycięzcy, gdyż wszystkie Wasze odpowiedzi zdobyły moje uznanie, a przy niektórych aż mi się oczy zaszkliły ze wzruszenia. Niemniej jednak mogę nagrodzić tylko jedną osobę, dlatego postanowiłam wyróżnić wypowiedź Anny Nowak, ponieważ jej historia najbardziej chwyciła mnie za serce.

źródło
Pokłóciłam się z synem.. za dużo wypowiedzianych słów, za mało okazywanej miłości. Wyjechał z domu i nie widziałam go 5 lat. W tym czasie urodził mu się syn, a ja wciąż nie miałam odwagi pojechać i się pogodzić. Święta to czas magii, mają cudowną moc. 24 grudnia 2 lata temu usłyszałam pukanie do drzwi. Otworzyłam i poczułam się jak najszczęśliwsza osoba na świecie. Dostałam do rąk swojego wnuka, uściskałam syna. Nie zapomnę tego dnia do końca swoich dni, był najpiękniejszy i taki chyba pozostanie ;)

💔💔💔

Laureatce serdecznie gratuluję i czekam na kontakt mailowy wraz z danymi do wysyłki nagrody.

10 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...