Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

środa, 5 czerwca 2019

ZAPOWIEDŹ: "ZAPOMNIJ O MNIE'' ROMA NOWICZ # PATRONAT MEDIALNY

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę ,,Zapomnij o mnie'' Romy Nowicz.
Książka o żądzy i cielesnym uzależnieniu, które nie daje o sobie zapomnieć...

Marco Antonelli to mężczyzna, który ma wszystko. Bogatego ojca, przyjaciół i piękną dziewczynę, Ginę Serano. Jednak pewnego dnia jego życie przewraca się do góry nogami – ojciec bankrutuje i popełnia samobójstwo, przyjaciele odsuwają się od niego, a narzeczona porzuca go, by wyjść za jego kumpla. Po latach, gdy Marco znowu staje się zamożnym człowiekiem, wraca do rodzinnego miasteczka, by rozliczyć się z przeszłością. A przede wszystkim z kobietą, która złamała mu serce. Jest przekonany, że silna namiętność, jaka ich niegdyś połączyła, wciąż się tli, a Gina znów wpadnie w jego ramiona. Tylko tym razem to on będzie tym, który ją porzuci.

Moja rekomendacja:

Obraz może zawierać: tekst


Skusicie się?

12 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu Cyrysiu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Krysiu, w zapowiedzi zamieściłaś grafikę innej książki. Musisz sobie to podmienić. A prozę Edyty Świętek bardzo lubię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był post w wersjach roboczych, w trakcie tworzenia, który przez przypadek opublikowałam, ale już poprawiłam wszystkie błędy.

   Usuń
 3. Gratuluję patronatu :)
  Nie jest to mój ulubiony gatunek, ale kto wie, może przypadłaby mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie gratuluję patronatu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Zapowiada się gorąca lektura 😉

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi ciekawie. Lubię takie historie, więc będę mieć ten tytuł na oku. :)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...