Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

sobota, 15 października 2016

WYNIKI KONKURSU: Moja ulubiona książka

Kochani,  
 
czas ogłosić wyniki konkursu, w którym można było wygrać dwa egzemplarze najnowszej powieści Igi Wiśniewskiej, zatytułowanej  ''Urodzeni, by przegrać''.

 Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękuję za udział. Miałam problemu z wyborem zwycięskiego zdjęcia, ale dzięki pomocy Autorki wyłoniłam dwójkę laureatów. 
 
*
 
Pierwszą zwyciężczynią zostaje: Paulina
 
Ugly Love - to powieść, która zabierze Cię w podróż emocjonalnym rollercoasterem. Przez cały wachlarz emocji - począwszy od smutku, złości przez radość i szczęście. Powieść urocza, zaskakująca, wzruszająca, niesamowita i urocza. Godna polecenia w 200%, u mnie była to miłość od pierwszego przeczytania. Powieść zabrała mnie prosto do chmur.  :)
 
 ~~ * ~~
 
 Drugą zwyciężczynią zostaje: 
 Agnieszka Szydlarek-Koperska
 
 Cała seria Dziesięć płytkich oddechów jest genialna. Warto po nią sięgnąć bo styl pisania autorki po prostu nie pozwala się od niej oderwać, bohaterowie są świetnie wykreowani, a czas spędzony z tą serią nie będzie stracony. Jeśli chodzi o Tucker jestem totalnie zakochana :) <3

 _____
 
Pozwolę sobie wyróżnić jeszcze kilka osób, których fotki także mnie urzekły.
 
 
 Wszystkim bez wyjątku serdecznie gratuluję! 

16 komentarzy:

 1. Dziękuję bardzo, niezmiernie mi miło! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny konkurs! Pozwolił "rozwinąć skrzydła" i polecieć do chmur umiejętnościom promocyjnym osób biorących w nim udział :) Zdjęcia piękne, a opisy ulubionych książek bardzo ciekawe. Miło oglądać i czytać!
  s-a

  OdpowiedzUsuń
 3. O matulu! nie wierzę! Dziękuję bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super! :) gratuluje zwycięzcom cudowne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne prace! Gratuluję wszystkim!

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. to się nazywa kreatywność. Gratuluję zwycięzcom. :)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...