niedziela, 13 maja 2018

ZAPOWIEDŹ: ''Kryptonim Karp'' Olga Zygarowska # pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Kryptonim Karp'' Olgi Zygarowskiej.
Praca policji bez amerykanizacji...

Komisarz Tomasz Dragan oficjalnie ma ksywę Smoku, ale młodzi funkcjonariusze mówią o nim Legenda. Jako operator JW 4101 dostał się do irackiej niewoli i został ranny podczas próby ucieczki. Nigdy nie odzyskał pełnej sprawności i przeszedł do pracy w Policji. Kiedy na autostradzie dochodzi do wypadku, który ujawnia przewożone w ciężarówce zwłoki Araba, komisarz odmawia przyjęcia sprawy. Jego przełożony jest jednak nieugięty. Smoku będzie musiał zmierzyć się nie tylko z zagadką, ale i z demonami przeszłości. Pomogą mu w tym szczęście i koledzy z Komendy.  

Kryptonim Karp to powieść opata na zawodowych doświadczeniach autorki. Pokazuje prawdziwą pracę Policji, bez amerykanizacji prawa, tak częstej w innych powieściach. Realistyczne opisy przestępstw mieszają się z sytuacyjnym humorem i ciętym językiem bohaterów. Autorka po raz pierwszy w literaturze zastosowała Cameo. Pojawia się w niej na krótko prawdziwa postać znana nie tylko z telewizyjnych ekranów. Jej udział w sprawie okaże się kluczowy. Fani sporu będą zachwyceni.

Premiera 20 maja
Skusicie się? EMOCJE GWARANTOWANE! 👌

8 komentarzy:

 1. Zapowiada się bardzo ciekawie. Mam nadzieję,że będę miała możliwość jej przeczytania.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Znowu razem na okładce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu!:)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Blurb intryguje.
  PS Fani sporu?

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...