Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

czwartek, 10 maja 2018

ZAPOWIEDŹ: ''Chłopak taki jak ty'' Ginger Scott # pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Chłopak taki jak ty'' Ginger Scott.
Dzień, w którym powinna zginąć, był tym samym dniem, w którym rozpadła się jej rodzina, a Josselyn Winters przestała być miłą dziewczynką z sąsiedztwa, organizującą wyścigi dla wszystkich dzieci. Tego samego dnia zniknął też Christopher, chłopiec, który uratował jej życie.
Osiem lat po dniu, który pogrzebał jej dzieciństwo, Joss spotyka nowego ucznia swojej szkoły. Chociaż Wes na pierwszy rzut oka wydaje się kimś obcym, to dziewczyna nie może oprzeć się wrażeniu, że zna go doskonale. Przyciąga ich do siebie jakaś siła, jakby dzielili tragiczne wspomnienie. Dlaczego więc chłopak przedstawia się innym imieniem, skoro na Joss spoglądają oczy Christophera? Czy bohater z jej dzieciństwa wrócił, aby uratować ją po raz drugi?
Joss tylko przy nim czuje się jak tamta mała dziewczynka, której obraz ukryła w najdalszych zakamarkach wspomnień. Wes jednak nie wie, że Josselyn, którą wtedy ocalił przed śmiercią, tak naprawdę zginęła tego samego dnia. Nowej Josselyn już nie da się uratować. Nowej Josselyn należy się bać.
Premiera 25 maja
Skusicie się? EMOCJE GWARANTOWANE! 👌

13 komentarzy:

 1. Myślę, że mogłabym się skusić :)
  gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję kolejnego patronatu. A może powstanie książka: Kobieta taka jak ty?

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nabrałam ochoty na tę lekturę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję. Raczej polecę siostrze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę miała na uwadze tę książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka zapowiada się ciekawie ^^ Gratuluję!
  Pozdrawiam ♥ wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję :-) brzmi ciekawie :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdeczne Gratulacje... już sam tytuł zaciekawia. Chciałabym bliżej zapoznać się z tą pozycją :) Lubię takie klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niesamowite... nie mogę się doczekać, żeby przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawi mnie co się wydarzyło, gdy bohaterka miała zginąć...

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...