Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

czwartek, 17 maja 2018

ZAPOWIEDŹ: ''Cała przyjemność po mojej stronie'' Natalia Sońska # pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Cała przyjemność po mojej stronie'' Natalii Sońskiej. 
W cukierni „Słodka” już od progu pachnie wanilią i sernikiem. Jagoda piecze i ozdabia słodkości, wkładając w to całe serce. Regularnie do „Słodkiej” zagląda Tomasz – czy to zasługa pysznego sernika, czy zamkniętemu w sobie wdowcowi wpadła w oko autorka jego wyjątkowej receptury? Jagoda zaczyna dostrzegać, że łączy ją z sympatycznym Tomkiem podobne poczucie humoru, a tematów do rozmów nigdy nie brakuje. Czy dzięki pogawędkom przy ciastku kobieta przestanie myśleć o czekającym ją rozwodzie i otworzy się na nowe uczucie? Jak zaufać kolejnemu mężczyźnie, gdy jeszcze nie ostygły wspomnienia zdrad męża?

W nowej serii Natalia Sońska kusi dobrze wypieczonymi historiami i słodko-gorzkimi, ale z odrobiną lukru, wyznaniami bohaterów. Spróbuj, a nie pożałujesz!

 Premiera: 23.05.2018 r.


  Skusicie się?

15 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu! Książka idealna na wakacje:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam kilka jej książek i podobały mi się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesuje mnie ta lektura, chyba skuszę się na nią po premierze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna okładka. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka właściwości dotarła do mnie w pięknej paczuszkę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi ciekawie, okładka też przykuwa wzrok. Gratuluję patronatu.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydawnictwo przygotowało piękne przesyłki z tą książką. Gratuluję patronatu. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję patronatu, a co do książki, to muszę przyznać, że choć takich z reguły nie czytuję, to bardzo lubię, kiedy mają w sobie tematykę kawiarni, pieczenia, jedzenia - przeczytałam kiedyś jakąś książkę (popularna, z czekoladą w tytule, ale nie pamiętam już jaki miała tytuł) i od tamtej pory po takie sięgam. To chyba przez ten słodyczoholizm!
  #SadisticWriter

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się fajna lektura na wakacje :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam ją w planach, nie mogę się doczekać <3 a dzisiaj czytam "Spętanych przeznaczeniem" i mogę Ci polecić, jest cudowna <3

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...