Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

wtorek, 19 lipca 2016

PROJEKT - ''ZEMSTA''

  W tydzień zebrano ponad 20 proc. kwoty na wydanie ciągu dalszego kryminału „Krótka instrukcja obsługi psa”

  Na stronie wspieram.to/zemsta trwa społecznościowa akcja wsparcia wydania kontynuacji powieści kryminalnej „Krótka instrukcja obsługi psa” opartej na motywach głośnego zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary. W ciągu zaledwie siedmiu dni udało się zebrać ponad jedną piątą potrzebnej sumy. Jeśli akcja się powiedzie zatytułowana „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” książka wyjdzie już we wrześniu br.

  – To nietypowa akcja, bo nie prowadzono dotąd w Polsce zbiórki społecznościowej na rzecz wydania kontynuacji powieści kryminalnej. Tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczony pierwszymi efektami. Dziękuję wszystkim wspierającym i zapraszam do dalszego udziału w akcji – mówi Krzysztof M. Kaźmierczak, dziennikarz śledczy, autor kryminału „Krótka instrukcja obsługi psa”.

  Wspierający mogą wybierać nagrody za swój udział w akcji. Są wśród m.in. egzemplarze książki „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” w ściśle limitowanej edycji w twardej oprawie z imienną dedykacją i gadżetami oraz inne publikacje autora kryminału. 
 
~~ * ~~
 
Jako jeden z patronów tego projektu serdecznie zachęcam do wsparcia działań Pana Kaźmierczaka. Można przy okazji zdobyć świetne nagrody. 
Skusicie się?

6 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...