"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

środa, 3 sierpnia 2016

PROJEKT - ''ZEMSTA'' - WSPIERAM i ZACHĘCAM!


Znani pisarze Orbitowski, Severski i Zielke zachęcają do wsparcia wydania ciągu dalszego kryminału „Krótka instrukcja obsługi psa”

  Trzej pisarze, autorzy polskich bestsellerów kryminalnych: Łukasz Orbitowski, Vincent V. Severski i Mariusz Zielke zdecydowali się popierać jako ambasadorzy wydanie ciągu dalszego powieści Krzysztofa M. Kaźmierczaka „Krótka instrukcja obsługi psa" o podtytule „Zemsta”. Społecznościowa akcja na ten cel prowadzona jest na stronie wspieram.to/zemsta od początku lipca br. Tam też znajdują się rekomendacje ambasadorów zachęcające do udziału w zbiórce.

  Łukasz Orbitowski jest autorem sześciu powieści, ostatnią z nich jest „Inna dusza”. W roku 2016 otrzymał Paszport Polityki. Był dwukrotnie nominowany do nagrody Nike. Prowadzi na antenie TV Kultura program „Dezerterzy”.

  Vincent V. Severski, a właściwie pułkownik Włodzimierz Sokołowski, to były oficer wywiadu. Jest autorem bestsellerowej trylogii szpiegowskiej „Nielegalni”, „Niewierni”, „Nieśmiertelni”, a wkrótce czwartej części „Niepokorni”.

  Mariusz Zielke to były dziennikarz śledczy, obecnie autor powieści sensacyjnych i kryminalnych m.in. "Wyrok" (pierwszego polskiego thrillera finansowego), "Sędzia" i "Człowiek, który musiał umrzeć".

  Dotąd udało się zebrać 70 proc. kwoty potrzebnej na realizacje pierwszego celu akcji. Jeśli uda się uzyskać więcej – nakład książki „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” zostanie zwiększony. Ponadto zostanie do niej dołączony specjalnie przygotowany broszurowy dodatek na temat aktualnego stanu sprawy śledztwa i procesu odnośnie głośnego zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary. To właśnie na jego motywach oparty jest kryminał „Krótka instrukcja obsługi psa”.

  Wszyscy uczestnicy zbiórki na wspieram.to/zemsta uzyskują za udzielone wsparcie nagrody, w większości książkowe. Jako pierwsi będę też mogli otrzymać ciąg dalszy powieści, na rzecz wydania której prowadzona jest akcja społeczna.

~~ * ~~
 
Jako jeden z patronów tego projektu serdecznie zachęcam do wsparcia działań Pana Kaźmierczaka. 
 
 Będę wdzięczna za udostępnienie tego postu.

12 komentarzy:

 1. Muszę pomyśleć, może coś wpłacę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda złotówka się liczy, dlatego z góry dziękuję.

   Usuń
 2. Książkę czytałam! - zachęcam do wspierania akcji. Kupiłam "Instrukcję..." znajomemu na 50. urodziny - z pewnością też będzie czekał na dalszy ciąg...
  sarajewianka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za wsparcie. Mam nadzieję, że zgłoszą się jeszcze jacyś chętni, bo już niewiele zostało do osiągnięcia określonej kwoty.

   Usuń
 3. Słyszałam już o tej akcji :) Chętnie zajrzę na stronę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzyj koniecznie. Można nie tylko pomóc, ale przy okazji zdobyć fajne gadżety.

   Usuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...