"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

czwartek, 28 września 2017

PAŹDZIERNIK W BIG BOOK CAFE

  W repertuarze października: stand-up literacki, opowieści miejskie, autorskie przeglądy prasy, kino literackie, akcje społeczne i premiery książek. Wśród specjalności zakładu - piąta odsłona stand-upu literackiego, tym razem z udziałem Grażyny Plebanek i Sylwii Chutnik.
 
   W dwa październikowe wieczory zapraszam także na sentymentalną podróż do przeszłości. Z uśmiechem na twarzy, cofniemy się w czasie, by przypomnieć sobie nie tak odległą historię. Wspomnimy pełen absurdów okres PRL-u, podczas maratonu kronik filmowych z lat pięćdziesiątych, a wieczór w rytm hitów lat 80‘ i 90’ zabierze nas do niezapomnianych nocy tamtych czasów! 
 
  Jesienią zapraszam do spróbowania nowego, sezonowego menu rozgrzewającego. Smakoszy nie może zabraknąć także na niedzielnych śniadaniach, które poza bogatym bufetem, uatrakcyjnią przeglądy prasy operowej, wieści z Ameryki Południowej, ciekawostki kulinarne ze świata oraz indyjskie ogłoszenia matrymonialne. Wszystkich książkoholików zapraszamy także do udziału w Dużym Kiermaszu Książki i premierach miesiąca.

  Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji o miejscu, znajdziecie na stronie www.bigbookcafe.pl

DODATKOWE MATERIAŁY DO POBRANIA PO KLIKNIĘCIU TUTAJ

ZAPRASZAM!

9 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...