Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

poniedziałek, 11 września 2017

KONKURS: Drugie dno

Moi Drodzy,

Mam dla Was do wygrania 2 egzemplarze książki ,,Drugie dno'' Jolanty Kosowskiej [recenzja - KLIK]
 
 Zadanie konkursowe:
 
 Narysuj rysunek, który niesie ze sobą jakiś przekaz/przesłanie.

LUB

Napisz, z czym kojarzy Ci się Toskania?

Dwa najciekawsze (moim zdaniem) zgłoszenia zostaną nagrodzone egzemplarzem książki ,,Drugie dno''
 
  Fotki/skany swoich prac proszę przysyłać na maila: kryniame@wp.pl

 Będzie mi miło, jeśli:

- zostaniesz obserwatorem mojego
bloga
- zostaniem obserwatorem mojego profilu w Google +
- udostępnisz informacje o moim konkursie


Do dzieła!!! Naprawdę warto!


   Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Novae Res.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy nadesłać 
do organizatorki konkursu prosty rysunek, który niesie jakimś przekaz/przesłanie LUB napisać, z czym kojarzy Ci się Toskania?
4. Konkurs trwa od 11 września 2017 roku do 16 września 2017 roku do godz. 23.59
5. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 19 września 2017 roku.
6. Nagrodą są 2x
''Drugie dno'' Jolanty Kosowskiej.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

12 komentarzy:

 1. Toskania - słodkie i soczyste winogrona, z których w winnicach powstaje wino, małe urokliwe uliczki, słónce, ciepło, brioche z czekoladą i pizza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Toskania przede wszystkim kojarzy mi się z krzywą wieżą w Pizie, jak chyba każdemu. Poza tym następne skojarzenie, to winnice i produkowane tam znakomite wina. Skądinąd wiem, że w jednym z miasteczek Toskanii- Montepulciano, kręcono film o wampirach Saga „Zmierzch- księżyc w nowiu”, więc na pewno jest tam niejedno miasteczko z krętymi i stromymi chodnikami, wąskimi drogami, z kościołem na wzgórzu, skąd roztaczają się przecudne widoki. Chciałbym się tam znaleźć w czasie pełni Księżyca, może by mnie urzekła piękna wampirzyca .

  OdpowiedzUsuń
 3. Toskania kojarzy mi się ze słońcem ,uroczymi widokami , błogim lenistwem , wolno płynącym czasem w letnie wakacyjne dni pyszna aromatyczną kuchnią i wyśmienitym winem .

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie. Toskania to przede wszystkim ciepło, wspaniałe krajobrazy,produkcja lokalnych win,oliwki,zabytkowe wioski i miasteczka z wąskimi,krętymi uliczkami.Najbardziej urokliwe miasto Florencja, warta obejrzenia wieża w Pizie oraz wiele,wiele innych atrakcyjnych turystycznie miejsc.Może kiedyś w życiu uda się tam pojechać.Warto marzyć.................

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje pierwsze skojarzenie to WINO! Jestem miłośniczką win! Uwielbiam wieczorem po ciężkim dniu usiąść na fotelu z dobrą książka w ręce i wypić lampkę dobrego wina! Chianti zna chyba smakosz win :)
  Ale poza winami Toskania ma również wiele atrakcji turystycznych i przede wszystkim piękną pogodę, która zdecydowanie przyciąga najbardziej!

  OdpowiedzUsuń
 6. Toskania - to piekno. Kraina miodem i mlekiem płynąca a dokladniej nie mlekiem a WINEM. Cudowna architektura i ci mężczyźni niebywale pociągajacy gdzie można głowę stracić i to nie raz.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli słyszę Toskania, to moje myśli uciekają ku pierwszej książce jaką przeczytałam o tym miejscu Kocham tatę Alana Titmarscha. Wzruszająca opowieść i piękny klimat, plastyczne opisy i urok Toskanii. Od wielu lat moje niespełnione (jeszcze) podróżnicze marzenie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Toskania kojarzy mi się przede wszystkim z rozległymi, soczyście zielonymi wzgórzami, pośród których wije się wąska droga, w oddali mały kamienny domek, a w oknach obficie kwitnące czerwone kwiaty...można się zatracić i zakochać :) Toskania wydaje mi się taka spokojna, ciepła, zawsze słoneczna. Budzi w sercu tęsknotę za życiem bez pośpiechu, gdy można rozłożyć się na leżaku, łapać promienie słońca i delektować się smakiem wybornego wina :)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...