Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

środa, 26 grudnia 2018

WYNIKI KONKURSU: SŁODKA ZEMSTA 💋

MOI DRODZY,

Podaję wyniki konkursu, w którym można było wygrać "Facet do poprawki'' Joanny Sykat.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Podesłaliście kilka ciekawych pomysłów na wyrafinowaną zemstę na niewiernym mężu, lecz tylko dwie osoby mogę nagrodzić. Dlatego też mój wybór pada na komentarz Ewy12332 oraz (NIE)ZŁY BELFER.

⇼⇼⇼

Ewa12332
  Gdybym się dowiedziała o tym, że mój mąż mnie zdradził, to na początku oczywiście jestem dalej miła i kochająca...Aż pewnego dnia mój mąż mi się żali, że ktoś przebił mu opony w jego ukochanym aucie i w dodatku bardzo porysował lakier..."Biedactwo"... Po kolejnych kilku dniach mąż narzeka, że wciąż, w dzień i w nocy, wydzwaniają do niego jakieś kobiety i mężczyźni z niemoralnymi propozycjami, a on nie wie o co chodzi...A ja wiem... Na każdej stronie internetowej (jaką tylko udało mi się znaleźć) z darmowymi anonsami erotycznymi napisałam mu taki opis i podałam jego numer telefonu, że przez długi czas nie opędzi się od chętnych, chcących skorzystać z jego usług seksualnych. Po kolejnych kilku dniach po powrocie z pracy, mój "ukochany" zastaje spakowaną walizkę, z rzeczami, które są jego, czyli ubrania, maszynka do golenia, szczoteczka do zębów (gratis mu dorzuciłam rolkę papieru toaletowego). 
Znalezione obrazy dla zapytania zdrada spakowana walizka
  A ja tylko stoję i patrzę...w seksownej sukience, z makijażem, otulona zapachem perfum. Na koniec bym tylko rzuciła od niechcenia, że jednak wole, aby został moim przyjacielem, niż kochankiem.


  Jest piękne grudniowe popołudnie. To znaczy piękne, to ono może i było. "Pogoda" popsuła się wraz z chwilą, gdy znalazłaś soczyste usta odbite na koszuli swojego męża. Jako wspaniałomyślna żona chciałaś ją standardowo uprać, tym bardziej że święta tuż-tuż. Ale być może nie powinnaś panikować. To zwyczajnie może być przecież ślad po twojej własnej szmince… Nie! Ty nigdy nie malujesz się czerwoną pomadką. Wyglądasz wtedy jak prostytutka. Ta myśl zatrzymała się w Twojej głowie na dłuższą chwilę. Aaa więc jej właścicielką może być jakaś panna lekkich obyczajów? Tak czy inaczej, zdrada to zdrada! Twoja wściekłość miesza się z rozpaczą, wycofanie graniczy z szaleństwem. Nie obchodzi cię, czy był to pojedynczy incydent, czy półroczny romans. Czy płacił jej, kupował prezenty, czy być może był do seksu zmuszany. Taa, jasne. Chcesz go zabić. Jego i ją. Jak szaleć to szaleć.

  Po wypiciu trzech lampek wina i zużyciu pięciu paczek higienicznych chusteczek, postanawiasz że najwyższy czas, obmyślić plan zemsty. Jako zodiakalny baran cechuje cię olbrzymia kreatywność i jeszcze większa mściwość. Na jego nieszczęście - bo to od niego chcesz rozpocząć wyrównywanie rachunków. Z tą żmiją, kimkolwiek ona jest, policzysz się później.

  Na początek wysyłasz maila do jego szefa z zapytaniem, czy mąż jest jeszcze pracy? Od dwóch godzin nie odbiera telefonu, nie odpowiada na smsy. Martwisz się bardzo, dawno powinien być już przecież w domu. Zupełnie przypadkowo załączasz całą korespondencję małżonka z jego najlepszym kolegą z pracy. Zupełnie przypadkiem też okazuje się, że w głównej mierze dotyczy ona samego przełożonego, nazywanego przez nich pieszczotliwe "Królem oblechów" i "Moczymordą". Kiedy pozbawiłaś już męża, najprawdopodobniej pracy i najlepszego przyjaciela, możesz przejść dalej. Padło na pobuszowanie na jego portalu społecznościowym. Pierwsze co robisz, zmieniasz zdjęcie profilowe, na bardziej odpowiednie – "Robert na klozecie". O tak, od razu lepiej. Wysyłasz też kilka wiadomości o dwuznacznym podtekście do jego kolegów i znajomych (tylko płci męskiej, rzecz jasna). Wreszcie, nie myśląc zbyt długo, wyruszasz w miasto. Trochę wypiłaś, zamawiasz więc taksówkę. Wypłacasz wszystkie środki ze wspólnego konta, za co kupujesz sobie kilka drobnych prezentów. Futro o jakim zawsze marzyłaś, dwadzieścia par szpilek włoskiej firmy i bardzo gustowną złotą kolię wysadzaną uroczymi diamencikami. Tym sposobem, odłożone na nowy samochód pieniądze, odeszły w zapomnienie. Usprawiedliwiasz się nieco. W razie awarii jego grata, zawsze będzie mógł przecież skorzystać z działającej w mieście, póki co, linii autobusowej. 
Kobieta pije czerwone winoFot. © contrastwerkstatt/Fotolia.com
Po powrocie do domu, jeszcze go nie zastałaś. Opadasz na kanapę. Zakupy są jednak bardzo męczącym zajęciem, nie jednak bardziej, niż sama zemsta. Słodka zresztą. Otwierając drugie wino myślisz, że i tak potraktowałaś go zbyt łagodnie. Spokojnie, jutro przecież też jest dzień!

💔💔💔

Laureatom serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy wraz z danymi do wysyłki nagrody.

12 komentarzy:

 1. Zwycięzcom bardzo serdecznie gratuluję i życzę miłej lektury. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje. Fajne teksty. A Pani Ewa ma prezent na Imieniny ♥️

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, świetne pomysły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! Bardzo się cieszę! :) Podesłałam właśnie maila z danymi. Jeszcze raz dziękuję. Przy okazji, zapraszam też na mojego bloga: niezly-belfer.blogspot.com

  Pozdrawiam serdecznie organizatorkę tego świetnego konkursu jak i pozostałych uczestników:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie fajne plany zemsty!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...