Nie wszystko złe, co nas spotyka, dzieje się dlatego, że na to zasłużyliśmy. Czasami potrzebujemy złych rzeczy i niepowodzeń w życiu, aby dojrzeć i wzrastać jako człowiek ❤

sobota, 19 sierpnia 2017

WYNIKI KONKURSU: Symbol mojej duszy

Moi Drodzy,
 
 Czas ogłosić wyniki konkursu, w którym do wygrania były 3 egzemplarze książki ''Ostrze czerwonej kredki'' - Carol Wyer [recenzja: KLIK].
 
 Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Wasze wspaniale symbole są najlepszym dowodem na to, że macie bardzo bogatą, różnorodną duszę. Oto moje typy:
 
 Martyna Carlli z bloga czytaj-i-mysl.blogspot.com
 Motyl symbolizuje przemianę, dlatego jest symbolem mojej duszy. Ciągle walczę by się na nowo odrodzić i wytępić demoniczny pierwiastek, który zrodził się z traumatycznych przeżyć.

💋💋💋💋

 Ola F
 Na symbol mojej duszy składa się połączenie 3 innych symboli: odwróconego trójkąta - wody, pokazujący jak ważną rolę w moim życiu pełni ten żywioł, symbol astronomiczny Neptuna, również nawiązujący w pewnym stopniu do wody, ale i do mojej bezgranicznej miłości do gwiazd i wszechświata, oraz mój znak zodiaku - wodnik, dokładnie charakteryzujący moją osobę.
 
 💋💋💋💋
 
Weronika F.

💋💋💋💋
 
Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję!

15 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...