Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

niedziela, 8 października 2017

KONKURS: Bo we mnie jest SEKS 💑

Moi Drodzy

Mam dla Was do wygrania 2 egzemplarze książki "Sex God" M.S. Force [recenzja: KLIK]
 
 Zadanie konkursowe:

  Czy Twoim zdaniem poczekanie z intymnością fizyczną jest kluczowym elementem stworzenia trwającej i szczęśliwej relacji? A może lepiej już we wczesnym etapie związku sprawdzić, w jakim stopniu jesteście dopasowani seksualnie?
 
   Dwa najciekawsze (moim zdaniem) uzasadnienia zostaną nagrodzone egzemplarzami książki "Sex God" M.S. Force.
 
 〰〰〰

Będzie mi miło, jeśli:

- zostaniesz obserwatorem mojego
bloga
- zostaniem obserwatorem mojego profilu w Google +
- polubisz FP wydawnictwa Amber 
- udostępnisz informacje o moim konkursie   Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Amber.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać uzasadnienie na pytanie zadane przez organizatorkę konkursu.
4. Konkurs trwa od 8 października 2017 roku do 13 października 2017 roku do godz. 23.59
5. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 16 października 2017 roku.
6. Nagrodą są 2x
 "Sex God" M.S. Force.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

21 komentarzy:

 1. Moim zdaniem poczekanie z zbliżeniem nie jest kluczowym elementem trwałego związku. Nie ma potrzeby czekać z tym aż do nocy poślubnej ale też nie należałoby wyskakiwać komuś do łóżka po 5 minutowej znajomości. Podstawą dobrego związku jest szczerość i znajomość siebie nawzajem. Uważam że należy się najpierw poznać. Pogadać. Dowiedzieć się co ta druga osoba lubi czego nie. Jakie ma zainteresowania i poglądy. Bo przecież seks to nie wszystko i niestety w prawdziwym życiu zejdzie kiedyś na dalszy plan i okaże się że żyjemy z obcą osobą z którą nie mamy nic wspólnego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciężkie pytanie? Moim zdaniem nie ma na to reguły. Czasem może i warto poczekać, jeśli nie jest się pewnym uczuć drugiej osoby. Innym razem lepiej wyrzucić z siebie"pożądanie" wówczas umysł będzie miał większą jasność. "Łóżko" nie jest elementem najważniejszym w udanym związku. Zbliżenia intymne są ważne, ale nie one powinny decydować o relacjach pomiędzy parą. Intymność ma być więzią pomiędzy osobami, a nie czynnikiem decydującym o udanym związku.Ja jestem po ślubie 16 lat,mój mąż czekał rok aż się zdecydowałam z zbliżenie( byłam młoda, nie czułam się gotowa) - jak widać do tej pory nie narzekamy. Więc różnie to bywa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm bardzo trudny temat. Jednak jak w każdej dziedzinie także i tu trzeba znaleźć złoty środek. Nie należy od razu rozpoczynać od zbliżenia, warto się przekonać czy to tak osoba, z którą chcielibyśmy być i której ufamy(wiadomo, że z takiego zbliżenia możemy mieć "pamiątkę", którą powinniśmy chcieć się później zaopiekować). A z drugiej strony jeśli podchodzimy do tego właśnie w taki sposób, to taka intymna fizycznosc powoduje powstanie więzi pomiędzy dwojgiem ludzi i dodatkowo spaja i wzmacnia relację :) to czynnik spadający związek, a nie go tworzący!

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy ma własne poglądy i każdy powinien im ulegać... no chyba, że obie strony mają różne...
  Ale w tedy też można znaleźć dobre rozwiązanie. Od zawsze mówiłam, że lepiej jest czekać, niż zmuszać drugą osobę do czegoś. Ty czekając nic nie stracisz, a druga osoba może zostać pokrzywdzona.
  Oczywiście idealnie było by się dobrać tak, żeby być zgodnym, ale nie zawsze się to udaje.
  Moim zdaniem nie warto jest długo czekać. Oczywiście, nie powinno się wszystkiego "załatwić' od razu, ale wstrzymać się na jakieś 2-3 miesiące. Nie warto czekać do ślubu ;).

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopasowanie seksualne jest ważne, ale żeby stworzyć fajna i trwałą więź trzeba nad związkiem nieustannie pracować. To czy poczekamy z seksem czy nie raczej nie jest decydujące, chociaż wiadomo że czas podkreca napięcie (nie bez powodu większość autorow nie pakuje swoich bohaterów do łóżka po pierwszych dwóch stronach ;). Zeby stworzyć udany związek trzeba ze sobą rozmawiać, wszytko inne można wypracować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem poczekanie z intymnoscia fizyczna jest kluczem do trwalej relacji. Związki oparte na doswiadczeniach w łóżku nie trwaja zbyt długo. Jest to ważny element, ale nie podstawa zwiazku. Daje to przyjemnosc i moze nam sie wtedy wydawac, że czujemy coś czego tak naprawde nie ma (milosc). Dlatego uważam, ze pierw nalezy poznac osobe z ktora mamy zamiar tworzyc cos poważniejszego. Poznać jego upodobania, charakter, pasje i wiele innych rzeczy tworzacych człowieka z którym mamy zamiar iść do łóżka. Spedzimy z tą osoba życie a nie tylko ktotkie chwile w sypialni, wiec warto byc pewnym swoich uczuć, a nie być zaslepionym przez przyjemność.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mówią "jak kocha to poczeka" ja uważam że warto poczekać jeśli chcesz żeby było "coś więcej" niż tylko przygoda na raz. Kluczowym elementem w stworzeniu trwałej relacji jest lepsze poznanie siebie, swoich zainteresowań, spędzanie z kimś czasu. Seks jest ważny ale nie najwazniejszy dlatego też nie warto czekać do nocy poślubnej (chociaż jeśli dla kogoś jest to ważne to czemu nie) ale najpierw warto się upewnić w uczuciach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uważam, że ciągnięcie faceta na pierwszej randce do łóżka, bo może w ten sposób go przy sobie zatrzymam nie ma najmniejszego sensu! Nie na tym to polega, żeby łóżkiem zatrzymywać przy sobie drugą osobę! Ale też nie uważam, żeby była konieczność czekania z tym do nocy poślubnej!
  Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest to wypośrodkować! Iść z facetem do łóżka, kiedy jesteśmy pewni, że łączy nas uczucie, nie traktujemy się przedmiotowo, a nawet gdyby zdarzyło się poczęcie dziecka nie zostaniemy z tym same, a facet weźmie pełną odpowiedzialność za swoje czyny, bo w końcu on to dziecko spłodził!
  Dlatego nie warto porywać się do łóżka z kimkolwiek i od razu! Wybierać należy świadomie i rozważnie, ale nie ma co sobie też odmawiać przyjemności, bo przecież wszystko jest dla ludzi jeżeli tylko potrafią z tego korzystać!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ile ludzi tyle zdań i upodobań. Osobiście czekam z intymności fizyczną, ze względu na odebrane wychowanie i szacunek dla siebie i swojego ciała. Ważniejsza dla mnie jest więź emocjonalna i intelektualna. Musze mieć tematy do rozmowy z drugą osobą, aby móc zbudować trwałą relację. Nie jestem typem człowieka, który buduje związek oparty tylko na seksie, bo coź robić przez resztę czasu. Mężczyzn również by stworzyć związek czy założyć rodzinę szukają kobiet wręcz nieskazitelnych. Takich, które będą darzyć szacunkiem, a nie takich, które wskakują im do łóżka na pierwszej randce. Wbrew pozorom, a niekiedy i zachowaniu, są oni staroświeccy i hołdują zasadom i naukom wyniesionym z domu, od dziadków i ojców.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czekac? Nie czekac? o to jest pytanie. Mysle ze najwazniejsze jest życ w zgodzie z własnymi zasadmi, wychowaniem. Nie ma co oceniac innych bo kazdy żyje po swojemu. Grunt zeby miec swiadosmosc konsekwencji swoich poczynian. Ja osobiscie uwazam ze im dłużej sie na cos czeka tym lepiej smkauje. (*_*)
  Ala D.

  OdpowiedzUsuń
 11. Uważam, że seks jest ważny w związku, ale równie ważne są też uczucia.
  Z niczym nie powinniśmy się spieszyć, lepiej gdy powoli zaczniemy poznawać naszego wybranka.
  Często zdarza się tak, że para dość szybko decyduję się na zbliżenia łóżkowe, a później tego żałują co może doprowadzić nawet do rozpadu związku.
  Zanim dojdzie do seksu musimy ufać naszemu partnerowi bo to jest bardzo ważne, a jeśli już zdecydujemy się na ten krok nie powinniśmy bać się o tym rozmawiać.
  Dlatego jak to mówią Kto czeka, ten się doczeka. :)
  ~AniaJ

  OdpowiedzUsuń
 12. Temat trudny i w pewnym stopniu myślę, że to sprawa dość indywidualna. Jedni są gotowi po kilku tygodniach, natomiast drudzy wolą czekać kilka miesięcy. Jednak nie należy zapominać, że fizyczny aspekt związku to sprawa drugoplanowa. Najpierw rozwijać się powinny uczucia, tworzyć się więź między dwojgiem ludzi, na miłość fizyczną przyjdzie pora. Jest teoria, że związki, które zaczynają się od łóżka są mniej trwałe. Coś w tym jest, co nie oznacza, że kończy się 100% związków zaczętych w ten sposób.
  Seks scala związek istniejący, ale nie powinien być jego fundamentem.

  OdpowiedzUsuń
 13. Satysfakcja z seksu jest bardzo ważna , ale dopasować się można z czasem, doskonalić pewne elementy, wdrażać nowości, eksperymentować, bawić się seksem po prostu. Myślę,że wypróbowanie przez wstąpieniem w poważny stały związek nic nie da, bo jeśli się kogoś kocha nie porzuci dlatego że w sferach łóżka jest jakieś ale. Tak samo odwrotnie dla samego seksu nie trwałabym w związku bez przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 14. Są osoby, dla których poczekanie z intymnością fizyczną jest kluczowym elementem stworzenia trwającej i szczęśliwej relacji, ale są też osoby, dla których jest to mniej istotne. Moim zdaniem wszystko zależy od człowieka, od jego poglądów. Wydaje mi się, że nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Niektórzy wolą sprawdzić dopasowanie seksualne już w początkowej fazie związku, bo jest to dla nich dość ważne i znaczące, a inni wolą poczekać, bardziej poznać potencjalnego partnera. Uważam jednak, że warto jednak trochę z tym poczekać, niekoniecznie do ślubu czy kilka lat, ale bardziej poznać drugą osobę, wejść z nią w partnerskie relacje. Wiele się słyszy o tym, że pośpiech nie jest wskazany, że potem żałuje się nieprzemyślanych, za szybkich decyzji.

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak- poczekanie z intymnością fizyczną jest kluczowym elementem stworzenia trwającej i szczęśliwej relacji. Uważam, że przed rozpoczęciem intymnych relacji należy dobrze się poznać, "przegadać" wiele spraw, zaprzyjaźnić się ze sobą. Związek oparty wyłącznie na seksie nie ma przyszłości, bo gdy przeminie pierwsze zauroczenie, ekscytacja, a nie będzie przyjaźni to nic z tego nie będzie.
  W związku ważnych jest wiele spraw i seks również należy do tej sfery. Gdy dwoje ludzi darzy się uczuciem, mają do siebie szacunek i zaufanie to ich relacje intymne tylko umocnią ich związek i sprawią, że przetrwa on niejeden kryzys.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dla mnie dopasowanie charakterem jest zarówno ważne co fizyczne. Nie wyobrażam sobie być w związku bez czucia do drugiej osoby pociągu seksualnego. Nie mówię o tym, żeby uprawiać seks po tygodniu poznania partnera, lecz czekanie do ślubu może okazać się błędem. Ogromne rozczarowanie, w niby tak nie ważnych sprawach, jak łóżkowe, mogą być nawet powodem do rozpadu związku. Można starać się do siebie jak najbardziej dostosować, ale w momencie, gdy to nie wychodzi, partnerzy nawet mogą zrezygnować z tej sfery życiowej. Ta miłość się pewien sposób osłabia. A wtedy, niestety, nietrudna droga do zdrady, bo jesteśmy gatunkiem, który potrzebuje tej bliskości i zaspokojenia potrzeb.

  OdpowiedzUsuń
 17. Zaczynanie znajomości od wskoczenia komuś do łóżka jest błędem, bo to może oznaczać dla drugiej osoby, że skoro od razu wszystko rozpoczęło się od seksu, to ta osoba nie będzie dobrym partnerem życiowym, gdyż z łatwością może być niewierna. Według mnie powinno się związek budować najpierw od rozmowy, później jakichś spotkań. Nie mówię, że trzeba czekać z seksem do ślubu, ale wystarczy chociaż trochę poczekać, lepiej się poznać i zobaczyć, czy drugiej osobie faktycznie zależy na niej i ich związku. Jeżeli wytrzyma jakiś czas bez awantur, szukania sobie kogoś na boku, tylko uszanuje decyzję partnera/partnerki to oznacza, że jest szczery i godny zaufania. Seks jest w związku ważnym elementem, ale nie najważniejszym. Szczerość jest najważniejszym spoiwem dobrego związku.

  OdpowiedzUsuń
 18. Jednak najlepiej jest poczekać, być już tak nakręconym na maksa na tą drugą stronę,nie czuje się już wtedy nawet wstydu tylko cieszy się bliskością z tą osobą...

  OdpowiedzUsuń
 19. W naszym prostym zyciu milosc odgrywa bardzo szczególna role. Teraz jestesmy w stanie uczynic twoje zycie milosne zdrowym i nie ma miejsca na zadne klopoty. Wszystko to jest mozliwe dzieki AGBAZARA TEMPLE OF SOLUTION. Pomógl mi rzucic zaklecie, które przywrócilo mojego zaginionego kochanka z powrotem na 48 godzin, które zostawily mnie dla innej kobiety. mozesz takze skontaktowac sie z nim ( agbazara@gmail.com ) lub WhatsApp / Call: ( +2348104102662 ), i byc szczesliwym na wieki, tak jak teraz z jego doswiadczeniem.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...