Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

wtorek, 17 października 2017

ZAPOWIEDŹ PATRONACKA: ''Efektor'' Thomas Arnold oraz ''Fragmenty zdarzeń'' Wojciech Magiera

MOI DRODZY

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym ''Efektor'' Thomasa Arnolda (kolejną część serii kryminalnej z detektywami Adamsem i Rossem) oraz ''Fragmenty zdarzeń'' Wojciecha Magiera - dwa świetne, klimatyczne dreszczowce, które ukażą się nakładem Agencji Reklamowo-Wydawniczej Vectra.
David Ross – starszy detektyw z wydziału zabójstw w Cleveland – zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych za napaść na aresztowanego. Na prośbę pewnej kobiety jedzie do Michigan, gdzie zniknął jego były towarzysz broni, z którym kilka dni wcześniej odbył dziwną rozmowę. Wynajmowany przez Jamesa Adamsa pokój został przeszukany i zdewastowany, jednakże kamery ochrony motelu nie zarejestrowały niczego podejrzanego. Ross dochodzi do wniosku, że być może to sam Adams dokonał zniszczeń. Tylko dlaczego?

Piętrzą się niejasności, a spokojne miasteczko, napiętnowane wydarzeniami sprzed dekady, szybko ukazuje swoje drugie oblicze. Wszyscy bacznie przyglądają się nowemu przyjezdnemu, który zaczyna zadawać coraz bardziej niewygodne pytania.Starając się zamknąć pewien rozdział w swoim życiu, Sara Krejner przybywa do małej miejscowości na pogrzeb wujka. Już po kilku godzinach kobieta wplątuje się w szereg niefortunnych zdarzeń, mających związek z przeszłością i tragicznymi wydarzeniami dotyczącymi jej rodziny. Zwykła wizyta zmienia się w śledztwo, które Sara przeprowadza na własną rękę, nie bacząc na zagrożenia czyhające z każdej strony. Wplątując się w kolejne zdarzenia, rozdrapuje dawne rany, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego - bestialskie morderstwo sprzed lat, seria pożarów, tuszowanie prawdy, pogoń za winnymi… Wtyka kij w mrowisko hermetycznego społeczeństwa, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji… 

 
Recenzje ukażą się kilka dni po premierze, zaś w dniu premiery zapraszam na konkursy na moim fanpage.

Która z powyższych powieści wzbudziła Wasze największe zainteresowanie?Przy okazji zapraszam do udziału w 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, które odbędą się 26 - 29 października 2017 w EXPO Kraków, gdzie będzie można spotkać się osobiście z Wojciechem Magiera oraz Thomasem Arnoldem!
 

16 komentarzy:

 1. Nie znam jeszcze serii z detektywami Adamsem i Rossem, ale muszę koniecznie to nadrobić! Thriller ''Fragmenty zdarzeń'' również chętnie bym przeczytała. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje gratulacje:)
  kocieczytanie.blogspot.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Twórczość obu autorów pozostaje dla mnie na razie zagadką. Gratuluję patronatów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie lecą do mnie II i III tom Joanny Jax, Ale lista zamiast się skracać to się dłuży i dłuży... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu :). Z niecierpliwością czekam na premierę Efektora :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Efektor - nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa tej historii. Czekam na recenzję i gratuluje patronatów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, że będziemy razem patronować tym książkom.

  OdpowiedzUsuń
 9. Już sama okładka przyciąga jak magnez :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Intrygują mnie "Fragmenty zdarzeń."

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...