Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. [Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza] ❤

wtorek, 17 października 2017

ZAPOWIEDŹ PATRONACKA: ''Efektor'' Thomas Arnold oraz ''Fragmenty zdarzeń'' Wojciech Magiera

MOI DRODZY

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym ''Efektor'' Thomasa Arnolda (kolejną część serii kryminalnej z detektywami Adamsem i Rossem) oraz ''Fragmenty zdarzeń'' Wojciecha Magiera - dwa świetne, klimatyczne dreszczowce, które ukażą się nakładem Agencji Reklamowo-Wydawniczej Vectra.
David Ross – starszy detektyw z wydziału zabójstw w Cleveland – zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych za napaść na aresztowanego. Na prośbę pewnej kobiety jedzie do Michigan, gdzie zniknął jego były towarzysz broni, z którym kilka dni wcześniej odbył dziwną rozmowę. Wynajmowany przez Jamesa Adamsa pokój został przeszukany i zdewastowany, jednakże kamery ochrony motelu nie zarejestrowały niczego podejrzanego. Ross dochodzi do wniosku, że być może to sam Adams dokonał zniszczeń. Tylko dlaczego?

Piętrzą się niejasności, a spokojne miasteczko, napiętnowane wydarzeniami sprzed dekady, szybko ukazuje swoje drugie oblicze. Wszyscy bacznie przyglądają się nowemu przyjezdnemu, który zaczyna zadawać coraz bardziej niewygodne pytania.Starając się zamknąć pewien rozdział w swoim życiu, Sara Krejner przybywa do małej miejscowości na pogrzeb wujka. Już po kilku godzinach kobieta wplątuje się w szereg niefortunnych zdarzeń, mających związek z przeszłością i tragicznymi wydarzeniami dotyczącymi jej rodziny. Zwykła wizyta zmienia się w śledztwo, które Sara przeprowadza na własną rękę, nie bacząc na zagrożenia czyhające z każdej strony. Wplątując się w kolejne zdarzenia, rozdrapuje dawne rany, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego - bestialskie morderstwo sprzed lat, seria pożarów, tuszowanie prawdy, pogoń za winnymi… Wtyka kij w mrowisko hermetycznego społeczeństwa, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji… 

 
Recenzje ukażą się kilka dni po premierze, zaś w dniu premiery zapraszam na konkursy na moim fanpage.

Która z powyższych powieści wzbudziła Wasze największe zainteresowanie?Przy okazji zapraszam do udziału w 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, które odbędą się 26 - 29 października 2017 w EXPO Kraków, gdzie będzie można spotkać się osobiście z Wojciechem Magiera oraz Thomasem Arnoldem!
 

16 komentarzy:

 1. Nie znam jeszcze serii z detektywami Adamsem i Rossem, ale muszę koniecznie to nadrobić! Thriller ''Fragmenty zdarzeń'' również chętnie bym przeczytała. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje gratulacje:)
  kocieczytanie.blogspot.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Twórczość obu autorów pozostaje dla mnie na razie zagadką. Gratuluję patronatów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie lecą do mnie II i III tom Joanny Jax, Ale lista zamiast się skracać to się dłuży i dłuży... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu :). Z niecierpliwością czekam na premierę Efektora :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Efektor - nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa tej historii. Czekam na recenzję i gratuluje patronatów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, że będziemy razem patronować tym książkom.

  OdpowiedzUsuń
 9. Już sama okładka przyciąga jak magnez :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Intrygują mnie "Fragmenty zdarzeń."

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...