Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

sobota, 14 października 2017

ZAPOWIEDŹ PATRONACKA: Nina Reichter, K.N.Haner, Agnieszka Lis, Magdalena Wala, Małgorzata Rogala


Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym następujące tytuły:
 
LOVE Line- Nina Reichter

 Matthew Hansen, przystojny młody psycholog doradza kobietom, jak zbudować satysfakcjonujący je związek i nie pozwolić sobą manipulować.
Jest twórcą popularnej internetowej audycji LOVE Line, a jego charyzma przyciąga niemal tyle samo słuchaczek, co celne rady.

Zrządzeniem losu spotyka Bethany McCallum, będącą w trakcie rozwodu dziennikarkę luksusowego magazynu dla kobiet. Otrzymuje ona zlecenie napisania artykułu obnażającego metody stosowane przez hermetyczną grupę tak zwanych pick-up artists-trenerów podrywu. Nieetycznych manipulantów, którzy szkolą mężczyzn, jak zaciągnąć kobiety do łóżka.

Ich drogi krzyżują się przy stoliku pewnej bardzo nietypowej restauracji. Wzajemne przyciąganie sprawia, że Matt postanawia zbliżyć się do Bethany. Aby to zrobić, będzie musiał podzielić się z nią swoją wiedzą.
Tymczasem napięcie między nimi staje się coraz silniejsze.
Ale oboje coś ukrywają.

Bethany – jedynie przed Matthew. On natomiast… Na szczycie. Właściwy rytm - K.N. Haner

Każde uczucie niesie za sobą konsekwencje. Ten kto kocha, poświęca się dla miłości.

Po dramatycznych wydarzeniach, osamotniony Sedrick próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Opieka nad dwójką maleńkich dzieci jest jednak ogromnym wyzwaniem, a demony przeszłości nie dają mu normalnie funkcjonować. Dręczą go niewyjaśnione sprawy oraz niedomówienia, a Sed nie ma pewności czy kiedykolwiek jeszcze będzie miał okazję wszystko wyjaśnić. Wie, że stracił miłość swojego życia i nie potrafi się z tym pogodzić. Chce walczyć, tyle że sam nie wie czy powinien, i czy będzie miał szansę wszystko naprawić?
Kontynuacja serii Miłość w rytmie rocka, która pozwoli zajrzeć w głąb psychiki seksownego menadżera zespołu rockowego - Sedricka Millsa.

Czy Rebeka i Sedrick odnajdą w końcu właściwy rytm? Samotność we dwoje - Agnieszka Lis
 
 Maja i Adam zawsze byli dla otoczenia parą idealną.

Żadnych kłótni ani problemów finansowych, wszyscy zazdrościli im takiego życia i takiej miłości. Po latach, gdy w brzuchu nie trzepoczą już motyle, wspólne życie okazuje się nie tak proste. Kiedy Maja spędza kolejne dni w delegacji, Adam szuka pocieszenia w ramionach innej.

Czy podczas wspólnego urlopu z dala od codziennych problemów, coś jeszcze może się zmienić? Dlaczego związek, który jeszcze niedawno był spełnieniem marzeń, z biegiem czasu zmienia się w życie obok siebie? Czy warto w nieskończoność walczyć o miłość?

Samotność we dwoje to opowieść o oddalaniu się od siebie. Emocje Mai i Adama buzują, a przyszłość przynosi kolejne niespodzianki. Czy potrafią się jeszcze odnaleźć? Jutro będzie normalnie - Agnieszka Lis
   
 Życie Małgosi dalekie jest od ideału.

Czteroletni synek sprawia problemy, mąż coraz później wraca do domu, a teściowa wszystko wie najlepiej i krytykuje nawet zawartość lodówki. W pracy też nie jest różowo – zazdrosna koleżanka zrobi wszystko, żeby uprzykrzyć jej życie. W całym tym chaosie Małgosia nawet nie zwraca uwagi na list z absurdalną informacją o spadku po ciotce mieszkającej pod Londynem. Mąż za to jest tym bardzo zainteresowany…

Czy Małgosi uda się pokonać przeciwności losu i spełnić marzenie o białym domku? Na kogo będzie mogła liczyć w najtrudniejszych chwilach?
Bohaterki bestsellerowych powieści Agnieszki Lis to prawdziwe kobiety, których życie nie jest usłane różami. Mierząc się z problemami, dają czytelniczkom powody do wzruszeń i nadzieję na lepsze jutro. Rozalia - Magdalena Wala

Zakazane lektury, niebezpieczne tajemnice i grupy konspiratorów to niemalże codzienność dla młodziutkiej Rozalii, która w tajemnicy przed ojcem wyjeżdża do majątku w Czarnowcu. We dworze dzieją się rzeczy dziwne. Dziewczyna widzi niepokojące światła, kogoś chodzącego w nocy po ogrodzie, a położone nieopodal ruiny wydają się idealnym siedliskiem dla spiskowców.
Pewnej nocy, gdy postanawia wyjść z dworu i zaspokoić ciekawość, wpada na tajemniczego mężczyznę. Tymczasem służba plotkuje na temat Wąpierza, który nawiedza mury Czarnowca. Jednak legendy pozostawić należy tym, którzy pragną w nie wierzyć. To co czeka Rozalię jest dużo bardziej przerażające, choć prawdziwe.

XIX wiek jeszcze nigdy nie był tak pociągający! Zanurz się w dworskie intrygi, powstańcze rebelie i miłosne manipulacje.
 Zastrzyk śmierci - Małgorzata Rogala

Morderca już wydał wyrok. Zostało niewiele czasu.

Ewa Frydrych znajduje szczelnie owinięte taśmą ciało męża – szefa portalu krytyki kulinarnej, którego opinie nie wszystkim przypadły do gustu. Dlaczego ktoś wstrzyknął mu truciznę i pozbawił życia? Czy chodziło tylko o zemstę, czy za zbrodnią kryje się coś jeszcze? Tym bardziej że w podobny sposób giną kolejne osoby. Sprawę prowadzą starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk, którzy próbują rozwikłać serię zagadkowych śmierci.

Tymczasem ktoś wysyła anonimy do młodszej siostry komisarza Tomczyka. Czy ma to jakiś związek ze sprawą? Kim jest Zosia i dlaczego ktoś musi ją chronić? Nowe światło na sprawę rzuci niewyjaśniona tragedia sprzed lat, która nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Małgorzata Rogala kolejny raz udowadnia, że należy jej się miejsce na kryminalnym podium.


Recenzje poszczególnych powieści będą ukazywać się stopniowo (w okolicach premiery, bądź kilka dni po premierze), zaś w dniu premiery zapraszam na konkursy na moim fanpage.

Która z powyższych powieści wzbudziła Wasze największe zainteresowanie?


24 komentarze:

 1. Po serię pani K. N. Haner muszę w końcu sięgnąć, bo czytałam serię "Mafijna miłość", która mnie oczarowała i liczę na podobne emocje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z powyższych zapowiedzi zainteresowała mnie Magdalena Wala, książka zapowiada się ciekawie. Reszta jakoś niespecjalnie. Pozdrówki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z mojej strony polecam LOVE Line, ponieważ już przeczytałam i wiem, że dobre! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno sięgnę po książki Agnieszki Lis oraz powieść ,,Rozalia'' Magdaleny Wali ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Większość trafia w moje gusta. :)
  kocieczytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatów. Premiery zaiste interesujące ��

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatów! Wszystkie kuszą :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ile wspaniałości:-) nie odpuszczę Agnieszki Lis i Małgorzaty Rogali- to na pewno. Rozalię rowniez mam w planach. Oj będzie co czytac, będzie

  OdpowiedzUsuń
 9. Sporo nowych wspaniałych tytułów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję kolejnych wspaniałych patronatów :) Najbardziej ciekawi mnie "Love Line" :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Małgorzata Rogala i Agnieszka Lis ❤ Ale gratuluję wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem ciekawa książek Agnieszki Lis. Przeczytałam tej autorki tylko "Karuzelę" Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję patronatów, a jeśli chodzi o prezentowane tytuły, to zainteresowała mnie ,,Rozalia".

  OdpowiedzUsuń
 14. Ostatnia spowiedź to najlepsza książka na świecie i koniecznie muszę przeczytać nową powieść tej autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Na pewno przeczytam Zastrzyk śmierci. Już nie mogę doczekać się tej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratulacje! Nie wiadomo, na co się skusić...

  OdpowiedzUsuń
 17. Pierwszy tytuł mnie chyba najbardziej zaciekawił :) No i lubię pióro pani Agnieszki Lis, więc może i te tytuły mi kiedyś wpadną w rączki :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Jutro będzie normalnie Agnieszki Lis dostepne juz na poczcie 😉 Kupiona i przeczytana juz 😉 Polecam 😍😍

  OdpowiedzUsuń
 19. Książki pani Agnieszki Lis oraz "Rozalia" zapowiadają się ciekawie. Gratuluję patronatów.:)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...