Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. [Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza] ❤

poniedziałek, 16 października 2017

WYNIKI KONKURSU: Bo we mnie jest SEKS 💑

Moi Drodzy,
 
 Czas ogłosić wyniki konkursu, w którym do wygrania były2 egzemplarze książki "Sex God" M.S. Force [recenzja: KLIK]
 
  Dziękuję wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w konkursie. Nie przedłużając, przedstawiam dwójkę laureatów:

Gosia

Uważam, że ciągnięcie faceta na pierwszej randce do łóżka, bo może w ten sposób go przy sobie zatrzymam nie ma najmniejszego sensu! Nie na tym to polega, żeby łóżkiem zatrzymywać przy sobie drugą osobę! Ale też nie uważam, żeby była konieczność czekania z tym do nocy poślubnej!
Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest to wypośrodkować! Iść z facetem do łóżka, kiedy jesteśmy pewni, że łączy nas uczucie, nie traktujemy się przedmiotowo, a nawet gdyby zdarzyło się poczęcie dziecka nie zostaniemy z tym same, a facet weźmie pełną odpowiedzialność za swoje czyny, bo w końcu on to dziecko spłodził!
Dlatego nie warto porywać się do łóżka z kimkolwiek i od razu! Wybierać należy świadomie i rozważnie, ale nie ma co sobie też odmawiać przyjemności, bo przecież wszystko jest dla ludzi jeżeli tylko potrafią z tego korzystać!

Zaczytana

Dla mnie dopasowanie charakterem jest zarówno ważne co fizyczne. Nie wyobrażam sobie być w związku bez czucia do drugiej osoby pociągu seksualnego. Nie mówię o tym, żeby uprawiać seks po tygodniu poznania partnera, lecz czekanie do ślubu może okazać się błędem. Ogromne rozczarowanie, w niby tak nie ważnych sprawach, jak łóżkowe, mogą być nawet powodem do rozpadu związku. Można starać się do siebie jak najbardziej dostosować, ale w momencie, gdy to nie wychodzi, partnerzy nawet mogą zrezygnować z tej sfery życiowej. Ta miłość się pewien sposób osłabia. A wtedy, niestety, nietrudna droga do zdrady, bo jesteśmy gatunkiem, który potrzebuje tej bliskości i zaspokojenia potrzeb.
 
 💦💦💦 
 
Gratuluję i proszę o kontakt mailowy wraz z danymi do wysyłki nagrody.

11 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...