Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

poniedziałek, 16 października 2017

WYNIKI KONKURSU: Bo we mnie jest SEKS 💑

Moi Drodzy,
 
 Czas ogłosić wyniki konkursu, w którym do wygrania były2 egzemplarze książki "Sex God" M.S. Force [recenzja: KLIK]
 
  Dziękuję wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w konkursie. Nie przedłużając, przedstawiam dwójkę laureatów:

Gosia

Uważam, że ciągnięcie faceta na pierwszej randce do łóżka, bo może w ten sposób go przy sobie zatrzymam nie ma najmniejszego sensu! Nie na tym to polega, żeby łóżkiem zatrzymywać przy sobie drugą osobę! Ale też nie uważam, żeby była konieczność czekania z tym do nocy poślubnej!
Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest to wypośrodkować! Iść z facetem do łóżka, kiedy jesteśmy pewni, że łączy nas uczucie, nie traktujemy się przedmiotowo, a nawet gdyby zdarzyło się poczęcie dziecka nie zostaniemy z tym same, a facet weźmie pełną odpowiedzialność za swoje czyny, bo w końcu on to dziecko spłodził!
Dlatego nie warto porywać się do łóżka z kimkolwiek i od razu! Wybierać należy świadomie i rozważnie, ale nie ma co sobie też odmawiać przyjemności, bo przecież wszystko jest dla ludzi jeżeli tylko potrafią z tego korzystać!

Zaczytana

Dla mnie dopasowanie charakterem jest zarówno ważne co fizyczne. Nie wyobrażam sobie być w związku bez czucia do drugiej osoby pociągu seksualnego. Nie mówię o tym, żeby uprawiać seks po tygodniu poznania partnera, lecz czekanie do ślubu może okazać się błędem. Ogromne rozczarowanie, w niby tak nie ważnych sprawach, jak łóżkowe, mogą być nawet powodem do rozpadu związku. Można starać się do siebie jak najbardziej dostosować, ale w momencie, gdy to nie wychodzi, partnerzy nawet mogą zrezygnować z tej sfery życiowej. Ta miłość się pewien sposób osłabia. A wtedy, niestety, nietrudna droga do zdrady, bo jesteśmy gatunkiem, który potrzebuje tej bliskości i zaspokojenia potrzeb.
 
 💦💦💦 
 
Gratuluję i proszę o kontakt mailowy wraz z danymi do wysyłki nagrody.

9 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...