"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

niedziela, 1 października 2017

ZAPOWIEDŹ: ''Bądź przy mnie zawsze'' Agata Przybyłek - pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Bądź przy mnie zawsze'' Agaty Przybyłek. 
 
 
Pełna wzruszeń historia o miłości, wyborach i o tym, że czasem, żeby mówić o sobie „my”, nie wystarczy tylko się kochać.

Laura, świeżo upieczona absolwentka psychologii, poznaje chłopaka ze wsi. Alek prowadzi odziedziczone po rodzicach gospodarstwo rolne. Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wzajemna sympatia bardzo szybko przeradza się w głębsze uczucie. Ona, zdolna i ambitna, ma przed sobą wyjazd na zagraniczny doktorat. On, prostolinijny i wielkoduszny, nie zamierza zostawić spuścizny po nieżyjących rodzicach. Czy łączące ich uczucie będzie w stanie przetrwać rozłąkę?
 
Róża, urocza starsza pani, po latach emigracji powraca do ojczyzny. Z braku innej możliwości zatrzymuje się w domu u nieznajomej rodziny. Chociaż Róża nie znajduje porozumienia z właścicielką, jej wielką sympatię zyskuje nastoletni syn kobiety. Rodząca się między nimi nić porozumienia sprawia, że staruszka postanawia pierwszy raz w życiu opowiedzieć komuś swoją historię. Jest to opowieść o stracie, bólu i cierpieniu, ale także o ponadczasowej miłości przezwyciężającej nawet śmierć.
 
Jak splotą się te dwie historie? Czy to, co zdarzyło się kiedyś, może w jakikolwiek sposób wpłynąć na gnającą do przodu przyszłość?

Dwie pary, które dzieli kilka pokoleń. Dwie miłości, z których nie sposób się wyleczyć. Piękna opowieść o tym, jak przeszłość miesza się z teraźniejszością i jak wielkie znaczenie ma w naszym życiu wybaczanie. Bo, żeby naprawdę kochać, trzeba się zrozumieć. Historia, która wzrusza i nie pozwala o sobie zapomnieć. – Agnieszka Krawczyk 

Premiera: 11.10.2017 r.
 
KUP książkę: KLIK
  


Recenzja będzie ukaże się kilka dni po premierze, zaś w dniu premiery zapraszam na konkurs na moim fanpage.
 
Jesteście zainteresowani tym tytułem?

13 komentarzy:

 1. Ja jestem zainteresowana ;)
  Mimo wszystko czekam jednak na Twoją recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam książki tej autorki :) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fabuła mnie zainteresowała, ale...zobaczymy z czasem jak potoczą się losy bohaterów które w realnym życiu widzę w ciemnych kolorach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Czuję, że to będzie kolejna udana powieść autorki: )

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu. Książka może być naprawdę ciekawa. Serdecznie pozdrawiam.
  Www.nacpana-ksiazkami.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam jeszcze żadnej książki Przybyłek, ale mam w planach!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ogromne gratulacje :) Książki p.Przybyłek są zawsze ciepłe, idealne na jesienne wieczory.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...