Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

poniedziałek, 13 listopada 2017

Akcja książka za #agape. Bo dobro wraca. Nie tylko od święta.

MOI DRODZY,
 
Wystartowała akcja społeczna książka za #agape. W ramach niej, wydawnictwo Szpalta wspólnie z Sandrą Borowiecką, autorką powieści Przypadki Agaty W., od dziś, do styczniowej premiery książki, za darmo rozda kilka tysięcy ebook-ów. Przesłanie akcji jest wyjątkowo istotne. Zwłaszcza w obliczu rosnącej w społeczeństwie fali agresji, niezadowolenia z życia i nieumiejętności radzenia sobie z kłopotami w życiu zawodowym i osobistym, warto pokazać, że bycie dobrym się opłaca. I odpłaca. Nie tylko od święta.


Na czym polega akcja?

Książka za #agape

Weź udział w akcji #agape. Zgarnij ebook powieści opartej na faktach, okrzykniętej przez recenzentów mianem literackiego fenomenu.
 Wystarczy, że wrzucisz na swoją tablicę swoje zdjęcie z hasztagiem #agape, oznaczysz stronę @przypadkiagaty i napiszesz do strony @przypadkiagaty w wiadomości prywatnej.

Bądź dla Siebie dobry. Nie tylko od święta. Kochaj Siebie i szanuj, bo innego Ciebie nie ma na całym świecie. W Twoich żyłach płynie Agape. Pamiętaj, że siła dobra, zawsze wraca.

Historia Agaty, to dowód na to, że nie ma takiego dołka w życiu, z którego nie da się wyjść.

O autorce:
Moja praca, jest moją pasją. 
Nazywam się Sandra Borowiecka. Rocznik 1988. Dziennikarka, autorka powieści i scenariuszy. Współpracowałam m.in. z Radiem Kolor, TVN, TTV, Superstacją, Polsat News 2, Super Expressem, Gazetą Bankową, Uważam Rze. Po ogólnopolskim sukcesie reportażu Wyzysk Polski z 2013 roku, przekształciłam reporterskiego bloga w niezależny magazyn reporterski Szpalta.com i wydawnictwo, które dziś wchodzą w skład Grupy Medialnej Szpalta. Tak, udało mi się pozyskać inwestora. Jestem gościem programów telewizyjnych min. Widzimisię Michała Figurskiego w Polsat News Dwa, Sprawa dla Reportera Elżbiety Jaworowicz. Autorką dwóch powieści sensacyjnych z wątkami dziennikarskiego śledztwa Ani żadnej rzeczy i Która jego jest, sprzedanych w nakładzie ponad 5 tysięcy egzemplarzy w ciągu 4 miesięcy od premiery, które wkrótce doczekają się adaptacji filmowych. Samodzielnie zorganizowałam debatę o ryzyku odradzającego się nazizmu (z udziałem ekspertów Chrabota, Komorowski, Mocek, Bukowska, pod patronatem Collegium Civitas i kilku ogólnopolskich stowarzyszeń). Obecnie organizuję międzynarodową debatę Europa w obliczu radykalizmu. Za kilka tygodni premiera mojej autoterapeutycznej powieści, określonej przez recenzentów mianem fenomenu.Premierze będzie towarzyszył start akcji społecznej Z dzieciństwa mam wspomnienia, nie traumę.

Skusicie się?

11 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...