"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

środa, 19 lipca 2017

PREMIERA: ''Ławeczka pod bzem'' Agnieszka Olejnik - pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Ławeczka pod bzem'' Agnieszki Olejnik.


Jak bardzo odmienia życie wysoka wygrana? Czy naprawdę trzeba zapomnieć o szczerej przyjaźni i uczuciach?

Gdy Iga i Agata wypełniają kupony lotto, obiecują sobie, że w razie wygranej podzielą się pieniędzmi. I stało się – szczęśliwe liczby przynoszą Idze 20 milionów. Utrzymanie tego w tajemnicy będzie nie lada wyzwaniem! Co zrobić z tak ogromną sumą? Iga zaczyna od spełniania marzenia o własnym domu i uroczej ławeczce pod bzem. Ale to przecież nie wystarczy do szczęścia. Czy na pewno chce sama cieszyć się wygraną?

Choć zarzeka się, że nie potrzebuje nikogo na stałe, wokół niej pojawia się kilku przystojnych mężczyzn. Czy to zasługa nagłego wzbogacenia się? W dodatku jeden z nich najwyraźniej spodobał się jej przyjaciółce…

Kłamstwa i niedopowiedzenia trudno będzie odkręcić, ale pozwolą odnaleźć w życiu sens i pomóc pewnej małej dziewczynce. Usiądź na ławeczce pod bzem i pomyśl, o czym naprawdę marzysz.

Premiera: 19.07.2017

⇹⇹⇹

Miała być dziś recenzja ,,Ławeczki pod bzem'', ale postanowiłam przesunąć ją w czasie, aby podzielić się z Wami ciekawą akcją promocyjną, jaką przeprowadziłam dziś rano w moim najbliższym mieście 😏

W kilku miejscach Skierniewic zostawiłam 5 egzemplarzy ,,Ławeczki pod bzem'' Agnieszki Olejnik, które będą czekały na swojego nowego właściciela. Oto ''dowód'' mojej promocji:
PLAC Z MAŁĄ FONTANNĄ Z RZEŹBĄ CHŁOPCA POCHYLONEGO NAD JABŁKIEM
POMNIK PROFESORA SZCZEPANA ALEKSANDRA PIENIĄŻKA
PRZY POMNIKU STANISŁAWA WOKULSKIEGO
ZALEW ZADĘBIE
PARK MIEJSKI
 .

Bardzo jestem ciekawa, czy powyższe egzemplarze znalazły już swoich właścicieli :)

23 komentarze:

 1. Świetny pomysł! I jakie piękne miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł świetny :) Szkoda, że tak daleko ode mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też jestem ciekawa. Ale chyba bym obserwowała z ukrycia, kto je weźmie i czy nie będzie szukał właściciela książki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He he, mój mąż tak właśnie chciał zrobić, ale mu nie pozwoliłam :) Po co kogoś peszyć ;) Wiem jednak, że przy pomniku Pieniążka książkę ktoś wziął, bo jak wracałam do auta, to jej już nie było.

   Usuń
 4. Świetny pomysł i akcja. To dopiero musi być radocha!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie piękne miasto! I do tego pomnik Wokulskiego, aż liczę na to, że kiedyś uda mi się zwiedzić <3 Akcja naprawdę świetna, gdyby tylko było coś bliżej mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała akcja. Ja bym chyba dyskretnie podglądała do kogo trafi książka. Już widzę zdziwienie i radość szczęśliwców.

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka nie w moim guście, ale również jestem ciekawa do kogo trafią. Mam nadzieję, że do dobrych ludzi, którzy ją docenią.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale super akcja! Fajnie pomyślane. ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny pomysł na akcję promocyjną :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super akcja :) Może coś takiego w Warszawie? :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super pomysł na akcję promocyjną!

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawy pomysł, egzemplarze na pewno znajdą swoich czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Akcja bardzo ciekawa, niestety mnie książka bardzo rozczarowała. Poziomem zaleciała Michalak, a tego już znieść nie mogłam.

  Ależ bałaganu narobiłam, pisałam tutaj, a blogger mi zrobił na złość i komentarz poszedł pod innym postem;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Jetem ciekawa czy ktoś znalazł te książki i się z nich ucieszył. Może odezwie się w komentarzu, albo gdzieś na fp? Miło byłoby poznać drogę książki.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...