"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

poniedziałek, 10 lipca 2017

BOOK TOUR - ZAPISY: Grzech pierworodny - Anna Szafrańska

Moi Drodzy,

Przygotowałam dla wszystkich blogerów, vlogerów
(książkowych, kosmetycznych, modowych etc.) oraz dla stałych czytelników mojego bloga, Book Tour z książką: ,,Grzech pierworodny'' Anny Szafrańskiej (recenzja - klik).
  ~ * ~

Zasady przystąpienia do Book Tour:


1. Chęć przystąpienia do akcji proszę zgłaszać do 20 lipca w komentarzach pod tym wpisem. Kolejność zgłoszeń wpływa na kolejność na liście oczekujących.

(Jednocześnie proszę o kontakt mailowy: kryniame@wp.pl, aby podać swoje dane adresowe - dotyczy to także stałych bywalców mojej zabawy).

2. W ciągu maksymalnie 13 dni od otrzymania książki proszę opublikować recenzję lub kilkunastu zdaniową opinię na swojej stronie (fanpage, blogu itp.) oraz w jednej dowolnie wybranej przez siebie księgarni internetowej.

W swojej recenzji/opinii proszę uwzględnić frazę „Book Tour”, wstawić link do regulaminu akcji i umieścić zdjęcie pierwszej strony z wpisami poprzednich osób.

3. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt z blogerką - Cyrysią (kryniame@wp.pl), w sprawie danych adresowych kolejnego uczestnika. Bardzo proszę o wysyłkę listem poleconym priorytetowym.

4. Na koniec książka trafi do Anny Szafrańskiej, a zdjęcie strony z wpisami zostanie opublikowane na jej fanpage'u oraz na blogu organizatorki BT.

***

Można zaznaczyć swoją obecność na kartach powieści poprzez różne zapiski na marginesach - będące wynikiem Waszych uwag, przemyśleń lub możecie oznaczyć swoje ulubione cytaty, fragmenty albo zróbcie przyjemność autorce i napiszcie dla niej pozdrowienia :
)
 
~~ * ~~

CZAS START!!!

23 komentarze:

 1. Świetna akcja - szczególnie, że można notować po książce :) Cudownie jak potem trafia i do autorki :D
  Sama nadrabiam czytelnicze zaległości (masa książek), ale inicjatywna będzie pewnie cieszyła się sporym powodzeniem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka wspaniała, lekturę polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Pamiętajcie też o podesłaniu do mnie swojego adresu. Bez tego zgłoszenie będzie nieważne. Szczególnie to dotyczy nowych uczestników zabawy.

   Usuń
 4. Lubię takie akcje, ale ostatnio brakuje mi czasu na czytanie..

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkim życzę udanej zabawy! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Zgłaszam się również,dane wyślę wieczorkiem,raczej późnym

   Usuń
 7. zgłaszam się monika wdowczyk

  OdpowiedzUsuń
 8. Spodobała mi się idea wędrujących książek, więc chętnie dołączę do zabawy ☺

  OdpowiedzUsuń
 9. czyli osoba nie posiadająca bloga nie może się już dołączyć do listy, tak?
  zresztą i tak się spóźniłam, więc już po zapisach, ale chciałam tak przy okazji się dowiedzieć. a tymczasem życzę wszystkim udanej i miłej lektury! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również osoby nieposiadające bloga mogą dołączyć do listy. Nigdy nie robiłam z tym problemu. Jedyny warunek, trzeba posiadać gdzieś swoją stronę w sieci np. własne konto na Facebooku, Instagramie lub na jakiś portalu typu Lubimy Czytać.

   Usuń
  2. cieszy mnie ta wiadomość! :D bo niektórzy sobie zastrzegają właśnie, aby mieć bloga i dlatego chciałam się upewnić, co do tego :) akurat konto na LC mam (co prawda tylko jedną książkę skomentowałam, ale konto posiadam, hehe. nie wiem, czy od tego zależy warunek, czy po prostu trzeba mieć gdziekolwiek konto ;). no nic, na przyszłość będę wiedziała o tym, że problemu nie ma, jeśli bloga się nie ma ;D szkoda, że się tutaj spóźniłam, ale może w przyszłości się załapię, bo Book Tour to widzę bardzo ciekawe wydarzenie, po którym dany Autor uśmiecha się na sam widok miłych słów zapisanych w książce ;D

   Usuń
  3. Staram się każdemu dawać równe szanse, acz zwracam uwagę na to, czy dana osoba rzeczywiście udziela się choć trochę w sieci, czy tylko sobie ''istnieje'', a potem w dziwnych okolicznościach wyparowuje ;)

   Usuń
  4. to zrozumiałe, bo faktycznie, ktoś nagle sobie pomyśli, "a wezmę udział, a potem napiszę opinię" (albo i nie) i nagle nie ma kontaktu z tą osobą. przy takich sprawach zawsze chyba będzie ziarenko obawy i ryzyka, czy książka wróci do właściciela. dlatego tym bardziej podziwiam Book Tour oraz wspaniałych i uczciwych ludzi - piękne! :)

   Usuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...