Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

środa, 26 lipca 2017

WYNIKI KONKURSU iskrzącego erotyką :)

Moi Drodzy,

Czas ogłosić wyniki konkursu, w którym można było wygrać ,,Rogue'' Katy Evans [recenzja - KLIK]
 
  Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Miałam nie lada orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie Wasze propozycje były szalenie kuszące. Jednak w końcu wybrałam dwoje laureatów, których uzasadnienie najbardziej przypadło mi do gustu.

Żyć nie umierać

 
Według mnie najlepszą powieścią erotyczną jest "Szkoła żon" M. Witkiewicz, ponieważ sceny erotyczne są tam tak przedstawione - ze smakiem, z rozkoszą, że aż chciałoby się być którąś z tych bohaterek. Dodatkowo dowiedzieć się możemy z tej książki, jak faceci powinni nam KOBIETOM sprawiać przyjemność, że nie zawsze to ONI są najważniejsi i to nie oni muszą mieć zaspokojone swoje ego! My kobiety mamy też przeróżne potrzeby i zachcianki związane z seksem, a jeśli ma się jeszcze odpowiedniego mężczyznę u boku, to nic, tylko można wdrażać w życie to czego nauczyło się w tej szkole :) 
 
⇹⇹⇹ 
 
Piotr K.

Wg mnie jest dużo fajnych i dobrych powieści erotycznych,
ale takich o nieprzewidywalnej i niekonwencjonalnej fabule już mniej.
Niestety prawda jest taka, że wiele wątków w książkach erotycznych się powtarza.
Dla mnie tą inną książka erotyczną była seria The Dark Duet - Dotyk, Zapach i Smak ciemności. Jest to historia Caleba, którego przeszłość jest mroczna i smutna. Caleb uprowadza 18-letnią Livvię i szkoli ją na niewolnicę seksualną. Livia poddaje się swojemu oprawcy. Caleb nie przewiduje, że między nimi zrodzi się uczucie. Uczucie, które nie ma prawa istnieć.
Seria jest mroczna, erotyczna, brudna, wciągająca i pasjonująca. 

⇹⇹⇹

Gratuluję i proszę o kontakt mailowy.

10 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...