Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

środa, 13 kwietnia 2016

Aukcja charytatywna "Krótka instrukcja obsługi psa" - Klinika "Budzik"

Moi Drodzy,

nowa powieść kryminalna „Krótka instrukcja obsługi psa” wraz z kultowym smartfonem Nokia pojawiła się na aukcji charytatywnej na rzecz Kliniki „Budzik”.  Jeszcze przed oficjalną premierą można zdobyć na aukcji charytatywnej nową powieść kryminalną „Krótka instrukcja obsługi psa” Krzysztofa M. Kaźmierczaka i to w ekskluzywnym zestawie wraz z kultowym smartfonem Nokia, na którym napisano pierwsze kilka rozdziałów książki.

  To niezwykła okazja dla miłośników kryminału. Autor powieści zdecydował się przekazać na aukcję na rzecz Kliniki „Budzik” swój – do dzisiaj sprawny i w doskonałym stanie - smartfon Nokia Communicator 9210, który posłużył mu przed laty do napisania koncepcji powieści oraz pierwszych kilku jej rozdziałów. 

  Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość jako pierwszy poznać część książki „Krótka instrukcja obsługi psa”. Na smartfon zostały wgrane finalne wersje pisanych na nim rozdziałów oraz prawdziwy rarytas - pierwszy rozdział powieści w swojej pierwotnej wersji z 2006 roku. Prócz tego wygrywający aukcję otrzyma po premierze papierowy egzemplarz książki ze specjalną dedykacją od autora.


  Całe dochody z aukcji trafią do Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” prowadzącej Klinikę "Budzik", która zajmuje się osobami w śpiączce i ich wybudzaniem.
 
  Przedmioty na aukcję przekazali autor powieści, Krzysztof M. Kaźmierczak i Wydawnictwo Zysk i S-ka, którego nakładem ukaże się „Krótka instrukcja obsługi psa”.


Aukcja potrwa do 17 kwietnia 2016 roku.


Zwiastun książki: https://youtu.be/prXqNHY1ixU
 
Strona książki na FB: https://www.facebook.com/KIOPpowiesc/
 

„Krótka instrukcja obsługi psa”
Krzysztof M. Kaźmierczak
ISBN 978-83-7785-876-9
Wydawnictwo Zysk i S-ka
premiera 25 kwietnia 2016


  Zaskakująca intryga, filmowe tempo i zwroty akcji. „Krótka instrukcja obsługi psa” zaczyna się tam, gdzie kończą się „Psy” Władysława Pasikowskiego, „Gry uliczne” Krzysztofa Krauzego i „Służby specjalne” Patryka Vegi.

  Zagadkowym zabójstwem młodego dziennikarza nie interesują się policja i prokuratura. Próbują je wyjaśnić ksiądz – były tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa, detektyw – niegdyś milicyjny spec od zagadek kryminalnych oraz jego była żona, policjantka. Ich przeciwnikami są ludzie, dla których zbrodnia jest codziennością jak drugie śniadanie. Co liczy się w grze, w której ludzkie życie nie jest nic warte? Czy uda się wyjaśnić zagadkę śmierci dziennikarza?

  Błyskotliwy debiut powieściowy dziennikarza śledczego Krzysztofa M. Kaźmierczaka oparty na motywach prawdziwych wydarzeń. Książka dedykowana Jarosławowi Ziętarze (1968-1992).


  "Ponura historia okrutnego zabójstwa z polityką w tle. Wciąga i uzależnia od pierwszych stron. Przerażająca realizmem, bo mogła wydarzyć się naprawdę. Niezwykły debiut. Polecam". Vincent V. Severski - autor serii powieści "Nielegalni"

  „Krzysztof M. Kaźmierczak napisał trzymającą w napięciu wielowątkową powieść sensacyjną. Pełną zaskakujących zwrotów i z efektownym finałem. Czyta się świetnie”. Piotr Pytlakowski - dziennikarz, pisarz i scenarzysta.


~~ * ~~

 Weźmiecie udział w aukcji?

14 komentarzy:

 1. Nie wiem czy wezmę udział w akcji, bo obecnie kiepsko u mnie z finansami, ale aukcja szczytna i wato ją wesprzeć, choćby informacją o niej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polityka w tle, oj... nie moje klimaty. Ale aukcję będę śledzić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie, aukcję również będę śledzić :)

   Usuń
 3. Cel na pewno szczytny. Pomyślę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Akcja na pewno warta uwagi, szkoda, że nie wszyscy będą mieli możliwość wzięcia w niej udziału.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa inicjatywa, pomyślę nad nią. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Akcja fajna, robienie coś dla innych zawsze się ceni.

  OdpowiedzUsuń
 7. A zobaczę. Bardzo podoba mi się twoje zaangażowanie :):) Pozdraiwam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Temat nie do końca dla mnie, ale akcja super

  OdpowiedzUsuń
 9. Pomysł na aukcję się chwali :)

  Co do książki- hm.. polityka rzadko mi "podchodzi", ale może się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 10. To nie jest książka o polityce. Polityka jest w tle - baaardzo daleko - mówię jako autor :) https://www.facebook.com/KrzysztofMKazmierczak

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...