"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

wtorek, 5 kwietnia 2016

ZAPOWIEDŹ: Tylko ty - Federico Moccia pod patronatem medialnym LŚC


 Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę ,,Tylko ty'' Federico Moccia.

~~ * ~~

W miłości nie liczą się żadne granice, nawet te państwowe. Federico Moccia, kultowy włoski pisarz, autor „Trzech metrów nad niebem” i  innych międzynarodowych bestsellerów powraca z „Tylko ty”, radosną i pełną emocji historią o włoskim chłopaku po uszy zakochanym w polskiej dziewczynie. 

Premiera już 27 kwietnia.

  Tym razem, co zupełnie wyjątkowe dla książek Moccii, akcja powieści rozgrywa się w Polsce. Skłonny do wzruszeń i bujania w obłokach Nicco udaje się wraz z niesfornym przyjacielem, Grubym, do Warszawy, by odnaleźć Anię, poznaną w Rzymie polską turystkę, w której się zakochał. Posiadany przez nich adres okazuje się jednak nieprawdziwy. Pozostaje im więc podziwiać pozostałe uroki polskiej stolicy – czyli inne dziewczyny. Serce działa jednak jak magnes: szczęśliwie natrafiają na wielki baner reklamowy z Anią w roli modelki.  Nicco dowiaduje się, że jego ukochana jest w Polsce bardzo popularna. Jej agentką okazuje się przebojowa Klaudia, dla której od razu traci głowę Gruby. Klaudia ma akurat wyruszać w interesach do Krakowa, gdzie mieszka Anna – towarzyszą jej Gruby i Nicco. Postanawiają zaaranżować przypadkowe spotkanie – tylko czy między Nicco a Anną na pewno wszystko potoczy się szczęśliwie?

  W „Chwili szczęścia” Federico Moccia przedstawił perypetie chłopaka szukającego prawdziwego uczucia, w „Tylko ty” dowodzi, że nie istnieją żadne bariery, których nie moglibyśmy pokonać, gdy nasze serce przepełnia miłość.

  „Tylko ty” to nie tylko romantyczna historia o tęsknocie, która popycha do bohaterskich działań, ale powieść, która w fascynujący sposób ukazuje zagraniczny punkt widzenia na polskie realia. Samo zaś życie wewnętrzne głównego bohatera przedstawił Moccia z ogromną plastycznością; świat jego pragnień, snów i wspomnień staje przed oczami czytelnikami jak żywy. Nicco i Gruby prowadzą rozmowy o odwiecznych prawach miłości i odrzucenia, a zarazem sprawdzają statusy na Facebooku i konta na Instagramie swoich byłych dziewczyn oraz rozprawiają o ulubionych filmach, programie X-Factor, Lady Gadze i zespole Coldplay.

  Wszystkie tytuły Federica Moccii sprzedały się w Polsce już w ponad 300 tysiącach egzemplarzy. Autor  przyjedzie z wizytą na tegoroczne Warszawskie Targi Książki i w dniu 21 maja spotka się ze swoimi  fanami. Na spotkanie z autorem z niecierpliwością czekają rzesze jego polskich czytelniczek i czytelników.„– Czy wiesz, jak najlepiej sprawdzić, jak bardzo kogoś kochasz?
– Nie.
– Stracić go”.


„– We dwóch odkryjemy Polskę!
– Jasne, tak jakby nikt jej wcześniej nie odkrył […]
– Czy twoim zdaniem pierwsi odkrywcy Polski byli w kafejkach przy Placu Zbawiciela, gdzie przesiadują najpiękniejsze dziewczyny na tej planecie? Czy naprawdę muszę ci wszystko tłumaczyć”?- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

 Recenzja w okolicach premiery. Będą też konkursy :) 

  Jesteście zainteresowani tym tytułem?

21 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa tej książki, głównie przez wzgląd na to, że akcja rozgrywa się w Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie dziś do mnie dotarła, niebawem się za nią biorę ;) gratuluję patronatu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z racji tego, że to 3? tom, raczej nie, gdyż nie czytałam poprzednich części. Mimo wszystko, gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna książka, którą muszę dopisać do listy do przeczytania:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu, cieszy mnie fakt, że autor będzie na Warszawskich Targach Książki, może będzie okazja go spotkać :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu! Kolejny do kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje patronatu :) książkę mogłam mieć, ale odpuściłam, gdyż pierwszej części nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się ciekawie. Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubię książki tego autora. Najpierw jednak muszę przeczytać pierwszy tom, a potem zabiorę się za ten tytuł ;).
  Gratuluję patronatu oczywiście :).

  OdpowiedzUsuń
 10. A tuż obok patronat Książkowiru :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Moccia mnie totalnie nie kusi, nie wiem dlaczego. I chyba nie dam się przekonać :(

  OdpowiedzUsuń
 12. Czytałam pierwszą część i była dość ciekawa. Na półce stoi już "Tylko ty" i niedługo się za nią zabiorę. Gratuluję patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Poczekam na Twoją recenzję:) Gratuluję patronatu:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wczoraj dostałam ją jako recenzencką. Gratuluje patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję patronatu :) kolejny sukces do kolekcji i to chyba niemały :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję. Bardzo miło wspominam chwile z książkami tego autora :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluję patronatu- a to ciekawie, że tym razem akcja jest w Polsce. Podoba mi się ten przewodni cytat :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo ciekawi mnie ta książka. Intryguje mnie to, jak autor poradził sobie z polską rzeczywistością :-)
  Gratuluje Cyrysiu :-)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...